| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | SMD P2.5 |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
| Φώτα LED | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160mm |
| Προστασία IP | IP43 |
| Διαμόρφωση pixel | SMD 3in1 μαύρο φως |
| Τύπος Led | ΜΜΔ |
| Ταχύτητα ανανέωσης | ≥ 3840HZ |
| Πιξέλες πυκνότητα | 160000 σημεία/τ.μ. |
| Εσωτερικός SMD P2.5 | |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 2.5 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 160000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64x64 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση προβολής | ≥0,5m |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 1000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Εργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 5 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | 1/32 |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 4200 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας | Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, αδιάλειπτα συνεχείς ρυθμιζόμενα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Ζωή-όλο-λευκό (καμψία ημιμετώπιση) | 50000 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Πεδίο θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45°C Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30-65°C |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | < 1000W |
| Μέση ισχύς:/m2 | < 280W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές. (Χρειάζεται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT,Windows1999,WindowsXP |
| Διάμετρος φωτεινών σημείων μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση < 3% |
| Ομοιότητα φωτεινότητας | < 10% |
| Ομοιότητα χρώματος (συντεταγμένη χρωματομορφία) | ±0.003 |
| Ζήτηση τροφοδοσίας | AC85-264V ((50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αντί υγρασίας, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, ανθεκτικό στη διάβρωση, ανθεκτικό στην καύση, ανθεκτικό στη στατική, ανθεκτικό στις δονήσεις |
| Η υγρασία (εργασία) | εργασιακό: 10-95% |
| Η υγρασία (αποθήκευση) | αποθήκευση: 10-95% |
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως σε μπαρ, κλαμπ, θέατρο, πολυλειτουργική αίθουσα, καφετέρια, ξενοδοχείο, θεατρικές παραστάσεις, μουσική αίθουσα, εμπορικά κτίρια, αεροδρόμια, εμπορικά κέντρα και άλλα μέρη
Επαγγελματίας κατασκευαστής οθονών LED
Διατίθενται ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
α. Γήρανση
β. Δοκιμές δονήσεων
Κατάσταση: 3-5 λεπτά προς τα πάνω και προς τα κάτω σε απόσταση 5 mm
Συνέχισε την ποιότητα
Με πάνω από 12 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, οι εξοπλισμοί ενημερώνονται τακτικά.
Ανταγωνιστική τιμή
Με την μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και την επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει χτίσει αποτελεσματική ενοποιημένη παραγωγή.Πάντα προσκολλόμαστε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και τη μείωση του κόστους προς όφελος των πελατών.
Γρήγορη παράδοση
Εφόσον υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα προσπαθήσουμε με κάθε δυνατό τρόπο να την εκπληρώσουμε.
Τέλεια Υπηρεσία
Προπώληση: Οι απαιτήσεις αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας προτείνουμε τα κατάλληλα προϊόντα.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση του προϊόντος και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.