| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Smd-P5 |
| MOQ: | sqm 10 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | μήνας 5000 sqm |
Εσωτερικό υπαίθριο συναυλία HD P5 640x640mm των οδηγήσεων SCX/γεγονότα/υπόβαθρο σκηνών/εκκλησία/οδηγημένη τηλεοπτική επίδειξη Borad τοίχων
Πλεονεκτήματα
1. Ζωηρό και λαμπρό χρώμα, αιχμηρές και ομαλές εικόνες.
2. Το βούλωμα & το παιχνίδι, κανένα εργαλείο, 10 δευτερόλεπτα για μια εγκατάσταση επιτροπής/αποσυναρμολογούν.
3. Μια καθορισμένη δομή γραφείων είναι συμβατή με τις διάφορες πίσσες εικονοκυττάρου, έχει εύκολα μια άλλη νέα οθόνη κοντά
μεταβαλλόμενες οδηγημένες ενότητες.
4. Η υποστήριξη διαφορετική διαμορφώνει την εγκατάσταση: Επίπεδος και κυρτός, δημιουργήστε τις άπειρες σκηνικές μορφές.
5. Θαυμάσια αναλογία λύση απόδοσης/τιμή για την αγορά ενοικίου.
6. ο 24/7 επαγγελματίας μετά από την υπηρεσία πωλήσεων, και η επιτόπια υπηρεσία είναι διαθέσιμοι.
Προδιαγραφή
| Στοιχείο | Παράμετρος |
| Μέγεθος ενότητας | 160mm*160mm |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 5mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρων | 40000 Dots/m2 |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | 1R1G1B |
| Τρόπος συσκευασίας οδηγήσεων | SMD 3IN1 -2727 |
| Ψήφισμα εικονοκυττάρου | 32*32=2048dots |
| Ανώτατη δύναμη | 12.5W |
| Πάχος ενότητας | 17mm |
| Βάρος | 0.3kg |
| Τύπος κίνησης | Σταθερή κίνηση |
| Τρόπος ανίχνευσης | 1/8 ανίχνευση |
| Τύπος λιμένων | HUB75E |
| Φωτεινότητα της άσπρης ισορροπίας | ≥1200 ψείρα |
| Διάσταση | 640mm*640mm |
| Αριθμός ενότητας μονομερών | 4 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 5V/60A*1 PC |
| Θερμική απαλλαγή | ανεμιστήρας 1pcs |
| Εικονοκύτταρο ανά γραφείο | 256*256 |
| Καλύτερη απόσταση εξέτασης | 2M~10M |
| Καλύτερη γωνία εξέτασης | 140°(W) 120°(H) |
Η περίπτωσή μας
![]()
![]()
![]()
Η υπηρεσία μας
Οι οδηγήσεις SCX έχουν ένα τέλειο σύστημα υπηρεσιών, συμπεριλαμβανομένης pre-sale της υπηρεσίας, της υπηρεσίας -πώλησης και της υπηρεσίας μεταπώλησης. Για να παρέχουμε υψηλό - ποιοτική υπηρεσία για τους πελάτες μας, εκπαιδεύουμε κάθε πωλητή με την απαραίτητη γνώση συντήρησης προϊόντων και οργανώσαμε ένα ενισχυτικό τμήμα τεχνολογίας με μια ομάδα άριστων και επαγγελματικών μηχανικών. Οποιοδήποτε πρόβλημα εσείς μπορεί να μας έρθει σε επαφή με ανά πάσα στιγμή εσείς συμπαθεί.
Pre-sale υπηρεσία:
1. Έρευνες απάντησης σε 24 ώρες.
2. Έρευνα αγοράς και πρόβλεψη για τον πελάτη.
3. Παρέχετε τις μοναδικές και επαγγελματικές λύσεις βασισμένες στην απαίτηση του πελάτη.
4. Φύλλο στοιχείων και προσφορά δειγμάτων.
5. Άλλες υπηρεσίες, όπως το ειδικό σχέδιο συσκευασίας, εργοστάσιο που επισκέπτεται και ούτω καθεξής.
Υπηρεσία -πώλησης:
1. Ακολουθώντας έκθεση στην παραγωγή.
2. Έκθεση ποιοτικής δοκιμής για κάθε διαταγή.
3. Φωτογραφίες και βίντεο σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη.
4. Ελεύθερα ανταλλακτικά.
Υπηρεσία μεταπώλησης:
1. Ελεύθερες συντήρηση και βελτίωση διάρκειας ζωής.
2. Η καταγγελία αποκρίνεται περίοδος να μην υπερβεί 24 ώρες καθοδήγηση συντήρησης και λύση προβλήματος που παρέχεται σε 48 ώρες.
3. Ακολουθώντας έκθεση ικανοποίησης πελατών.
4. Ελεύθερη κατάρτιση τεχνικών.
5. Πλήρες σύνολο εγγράφων δωρεάν, το οποίο συμπεριλαμβανομένης της καθοδήγησης εγκαταστάσεων, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολα εγχειρίδιο συντήρησης και το CD λογισμικού συστημάτων ελέγχου και ούτω καθεξής.
6. Ειδική υπηρεσία για το μεγάλο πρόγραμμα, όπως το στάδιο, εκθέσεις, τετράγωνα και ούτω καθεξής.
![]()
![]()
FAQ
Q1: Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας; Πόσο καιρό παίρνει στην παράδοση;