| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | 1 sqm |
| τιμή: | negotiations |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Πλήρως έγχρωμη ενοικίαση εσωτερικών χώρων P4.81 Πλήρως έγχρωμη οθόνη LED / LED πάνελ για εκδήλωση σκηνικής backlines
Περιγραφή του προϊόντος:
1Το πρώτο επίπεδο LED τσιπ από την Epistar της Ταϊβάν.
2Με καθαρό χρυσό καλώδιο σύνδεσης σε LED.
3Μεγάλη σειρά υλικών για το πλαίσιο και τη μάσκα του μοντέλου.
4. 4 στρώσεις PCB και πάχος επικάλυψης χαλκού > 18 mm
5- Αργυρό κράμα συγκόλλησης για να εξασφαλιστεί καλή συγκόλληση σε PCB.
6.Στροφές από ανοξείδωτο χάλυβα κατά την συναρμολόγηση.
7.ΑποσυναρμολόγησηκαισυγκρότησηείναιΓρήγορα!καιΕύκολο..
8Τρία χρόνια εγγύηση.
Χρησιμοποιείται ευρέως σε εσωτερικό περιβάλλον, όπως αίθουσα, τηλεοπτικό στούντιο, ξενοδοχείο, θέατρο, αίθουσα συνεδριάσεων, σχολείο, νοσοκομείο, γυμναστήριο, διαφήμιση, μπαρ και εστιατόριο κλπ., για την εμφάνιση κειμένου, γραφικών,εικόνα και βίντεο κλπ..
Παράμετρος προϊόντος
| Τεχνική παράμετρος οθόνης οθόνης full color LED εσωτερικού χώρου | |
| Άρθρα | P4.81Εσωτερική οθόνη LED |
| Μέγεθος της γωνίας | 4.81mm |
| Μέγεθος μονάδας | 250 χιλιοστά*250 χιλιοστά |
| Μοντέλο pixel (σημεία) | 52 σημεία* 52 σημεία |
| Διαμόρφωση pixel | Κόκκινο, πράσινο, μπλε. |
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
| Χρωματική κλίμακα | 65536 βαθμούς/16777216 χρώματα |
| Πιξελική πυκνότητα | 40000 pixel/τ.μ. |
| Γωνία θέασης ((H/V) | ≥ 120/120 βαθμούς |
| Φωτεινότητα | ≥1200cd/τ.μ. |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας | Αυτοματοποιημένο ή χειροκίνητο επίπεδο 64 |
| Απόσταση προβολής | 5-100 μέτρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | 350-950W/τ.μ. |
| Καθαρό βάρος | λιγότερο από 45 kg/τ.μ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 25°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%~95%RH |
| Ζωή | ≥100.000 ώρες |
| Έξω ελέγχου. | ≤1/10,000 |
| Ολόκληρη επίπεδη οθόνη | ≤1 mm Σύνδεση |
| Ταχύτητα σχήματος ανταλλαγής | > 150 πλάνα ανά δευτερόλεπτο |
| Συχρότητα ανανέωσης καρέ | 720Hz |
| Απόσταση ελέγχου | 120m (χωρίς επαναλήπτη), ενιαία ίνες: 20km, πολλαπλές ίνες: 500m |
| Δύναμη | 110V/220V±15% 50Hz |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows98/Me/2000/Xp |
| Τρόπος οδήγησης | Οδηγία σταθερού ρεύματος, 1/138scan |
| Τρόπος εμφάνισης | Δοκιμαστική συσκευή |
| Προστασία για εξωτερική επίδειξη | IP43 |
| Τρόπος συντήρησης | Πίσω πρόσβαση |
| Αποδοχή σήματος | PAL/NTSC/SECAM,S-Video,VGA,RGB,Composite Video,SDI |
Λεπτομερή επίδειξη εγκατάστασης
![]()
Προϊόν
Πολλά άλλα καυτά προϊόντα, καλώς ήρθατε να επισκεφθείτε την εταιρεία μας!
![]()
![]()
Προφίλ εταιρείας
![]()
![]()
Πιστοποιητικό
![]()
Συσκευή και αποστολή
Διατίθενται ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
![]()
Οδηγούς Αγοράς
Για να σας προσφέρουμε μια κατάλληλη λύση, ακολουθήστε τους παρακάτω οδηγούς:
1Εφέ αστέρων ή εφέ βίντεο που χρειάζεστε.
2Διάσταση (εύρος και ύψος)
3Τοποθεσία εγκατάστασης (η εικόνα είναι η καλύτερη)
4"Σκοπός". (τι θα κάνεις με την κουρτίνα LED)
Υπηρεσία μετά την πώληση
1Τρία χρόνια εγγύηση, δωρεάν συντήρηση.
2Η περίοδος απάντησης των καταγγελιών δεν υπερβαίνει τις 24 ώρες.
3Έκθεση για την ικανοποίηση των πελατών.
4Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικού.
5Ολόκληρο το σύνολο των εγγράφων δωρεάν, που περιλαμβάνουν οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου και ούτω καθεξής
6Ειδική εξυπηρέτηση για μεγάλα έργα, όπως γήπεδα, εκθέσεις, πλατείες κλπ.
Γενικές ερωτήσεις
Ε. Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος για εσωτερική πλήρη χρώμα LED διαφημιστική οθόνη;
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Α: Ο μέσος χρόνος παραγωγής μας είναι 7-10 ημέρες, μετά την παραλαβή της κατάθεσης. Θα προσπαθήσουμε το καλύτερο για να ικανοποιήσουμε τις απαιτήσεις σας
Ε. Έχετε κάποιο όριο MOQ για την παραγγελία εσωτερικής πλήρους χρώματος διαφήμισης LED;
Α: Χαμηλή MOQ, 1pc για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο.
Ε4 Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Απ: Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως διαρκεί 3-5 ημέρες για να φτάσει.
Ε. Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για εσωτερική πλήρη χρώμα LED διαφημιστική οθόνη;
Απ: Πρώτον, ενημερώστε μας τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας. Δεύτερον, παραθέτουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις ή τις προτάσεις μας. Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί κατάθεση για επίσημη παραγγελία..Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε. Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν Indoor Full color LED Advertising Display;
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε 3 χρόνια εγγύηση στα προϊόντα μας.
Ε: Γιατί να μας επιλέξετε;
Είμαστε απευθείας εργοστασιακός κατασκευαστής για οθόνες LED, οπότε η γρήγορη παράδοση δεν είναι πρόβλημα.
Πιο επαγγελματική, καλύτερη εξυπηρέτηση, 100% επιθεώρηση QC πριν από την αποστολή.
Πληροφορίες επικοινωνίας
Πωλητής:
Άντυ Λιου.
Wechat:liu15179028073
Τηλέφωνο: +86-1579787813
E-mail:Andy_he@scxled.cn
Διαδίκτυο: www.rgbleddisplays.com
Σώσε χρόνο και χρήματα μαζί μας!