| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P0.9 |
| MOQ: | 1 τμ |
| τιμή: | USD 1000-10000 |
| Όροι πληρωμής: | Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τ.μ. το μήνα |
Βίντεο υψηλής ποιότητας P0.9 Εξωτερικό HD Led RGB Κτίριο Μεγάλο εξωτερικό ψηφιακό διαφημιστικό Billboard LED οθόνη εμφάνισης
Πλεονέκτημα προϊόντος
1- Εφαρμογή
Ευρέως χρησιμοποιείται σε στάδια, διαφήμιση, τράπεζες, χρηματιστήρια κινητών αξιών, σταθμούς, εμπορικά κέντρα, ταχυδρομεία, σχολεία, εστιατόρια, ψυχαγωγία, επιχειρήσεις, αυτοκινητόδρομους κλπ.
2Αγορά:
Βόρεια Αμερική, Νότια Αμερική, Ανατολική Ευρώπη, Νοτιοανατολική Ασία, Αφρική, Ωκεανία, Μέση Ανατολή, Ανατολική Ασία, Δυτική Ευρώπη
3Πλεονέκτημα τιμής:
Έχουμε την καλύτερη ανταγωνιστική τιμή στην αγορά, έχουμε επίσης την ίδια ακόμα καλύτερη ποιότητα.
4Πλεονέκτημα ποιότητας:
Από το υλικό μέχρι το τελικό προϊόν, από το σχεδιασμό μέχρι την παραγωγή, ελέγχουμε όλα τα βήματα
5- Πλεονέκτημα της υπηρεσίας:
Καλύτερη εξυπηρέτηση στην ίδια κατάσταση, καλύτερη συνεργασία στην ίδια υπηρεσία
Εμπορικοί όροι
1) Πληρωμή: T/T, συνήθως 40% προκαταβολή πριν από την παραγωγή, 60% υπόλοιπο πριν από την παράδοση, αλλάζει επίσης ανάλογα με τη συνολική ποσότητα
2) Χρόνος παραγωγής λιγότερο από 20 τ.μ.: 8-15 ημέρες, περισσότερο από 50 τ.μ.: 30 ημέρες
3) Το δείγμα μπορεί να παραδοθεί εντός 3 ημερών.
4) Λιμένας αποστολής: Shenzhen, ηπειρωτική Κίνα
5) Οι εκπτώσεις προσφέρονται βάσει των ποσοτήτων παραγγελίας
6) MOQ: 1 τετραγωνικό μέτρο/1 τεμάχιο
Λεπτομέρειες για το προϊόν
![]()
![]()
![]()
![]()
Προδιαγραφές προϊόντος
Παράμετρος μονάδας:
| Πίτσα των pixel | 8 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 3535 |
| Μέγεθος μονάδας | 256*128mm |
| Μοντέλο βάρους | 310 γραμμάρια |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 κουκίδες |
Παράμετρος ντουλάπις:
| Μέγεθος ντουλαπιού | 1024*1024*130mm |
| Υλικό ντουλαπιού | σιδερένιο ντουλάπι |
| Βάρος του ντουλαπιού | 50 κιλά |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/οπίσθια IP65/IP54 |
| Πιξελική πυκνότητα | 15625 σημεία/m2 |
| Φωτεινότητα | ≥6300 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H≥160° V≥160° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 5 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 1200W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 600 W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bit |
| Συχνότητα καρέ | ≥60φραμ/δ |
| Ποσοστό ανανέωσης | ≥ 300 Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥10000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥75000 ώρες |
| Προστατευτική λειτουργία |
Υπερθέρμανση/Υπερχρέωση/Αποσύνθεση/Διαρροή ισχύος /Προστασία από κεραυνό κλπ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +40°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10-80% μη συμπύκνωση |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
| Ενυδάτωση αποθήκευσης | 10-85% χωρίς συμπύκνωση |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου:
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου |
Υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένο, σε πραγματικό χρόνο, εκτός γραμμής, ασύρματο, διαδίκτυο κλπ. |
Το Πιστοποιητικό μας
![]()
Ε. Είστε εμπορική εταιρεία ή κατασκευαστής;
Α: Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής οθόνων LED.
Ε2.Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α: T / T ή Western Union 30% ως προκαταβολή και 70% πριν από την παράδοση. Θα σας δείξουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των πακέτων πριν πληρώσετε το υπόλοιπο.
Ε. Παρέχετε δείγματα; Είναι δωρεάν ή επιπλέον;
Α: Μπορούμε να παρέχουμε το δείγμα εάν έχουμε έτοιμα εξαρτήματα σε αποθεματικό, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το κόστος δείγματος και το κόστος ταχυδρομείου.
Ε.Π. Τι γίνεται με το χρόνο παράδοσης;
Α: Γενικά, το δείγμα χρειάζεται 3-5 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα παραγγελίας περισσότερο από.
Ε. Πώς αποστέλλετε τα εμπορεύματα και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Απ: Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως διαρκεί 3-5 ημέρες για να φτάσει.
Ε. Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε 2-5 χρόνια εγγύηση στα προϊόντα μας.
Ε7: Πώς κάνετε την επιχείρησή μας μακροπρόθεσμη και καλή σχέση;
Α:1Διατηρούμε καλή ποιότητα και ανταγωνιστική τιμή για να εξασφαλίσουμε ότι οι πελάτες μας θα επωφεληθούν.
2Σεβόμαστε κάθε πελάτη σαν φίλο μας και ειλικρινά κάνουμε δουλειές και κάνουμε φίλους μαζί τους, ανεξάρτητα από το από πού έρχονται.