| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος pixel (pitch) | 5mm |
| Μέγεθος μονάδας | 320mm*160mm |
| Pixel πάνελ (κουκκίδες) | 64*32 |
| Διαμόρφωση pixel | 1 Κόκκινο, 1 Πράσινο, 1 Μπλε |
| Κλίμακα χρωμάτων | 256-65536 βαθμοί/16777216 χρώματα |
| Πυκνότητα pixel | 40000 pixels/τετραγωνικό μέτρο |
| Γωνία θέασης (Οριζόντια/Κάθετη) | 160/120 μοίρες |
| Φωτεινότητα | ≥1000cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Απόσταση θέασης | 5-150m |
| Κατανάλωση ενέργειας | 100-1200W/τετραγωνικό μέτρο |
| Καθαρό βάρος | 8kg/τεμάχιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%--95% RH |
| Διάρκεια ζωής | ≥100.000 ώρες |
| Ταχύτητα εναλλαγής πλαισίων | >150 καρέ ανά δευτερόλεπτο |
| Συχνότητα ανανέωσης πλαισίων | 1920-3840Hz |
| Απόσταση ελέγχου | 100m (χωρίς ρελέ), μονοτροπική οπτική ίνα: 20000m, πολυτροπική οπτική ίνα: 500m-20km |
| Τροφοδοσία | 110V/220V/380V±15% 50Hz |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows98/Me/2000/Xp |
| Τρόπος οδήγησης | οδήγηση σταθερού ρεύματος |
| Τρόπος εμφάνισης | VGA640X480--VGA1600X1024 |
| Προστασίες για εξωτερική οθόνη | IP65 |
| Αποδεχόμενο σήμα | PAL/NTSC/SECAM, S-Video; VGA; RGB; Composite Video; SDI |