| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P6.25 |
| MOQ: | 1 τμ |
| τιμή: | USD 1000-10000 |
| Όροι πληρωμής: | Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 3000 το μήνα |
Πίστα χορού LED για διαφήμιση, έκθεση αυτοκινήτων, οθόνη βίντεο σκηνής Εξαιρετικά λεπτή πίστα χορού LED/φως σκηνής LED
1, το αντιολισθητικό υλικό υψηλής αντοχής στη φθορά, μπορεί να πατηθεί απευθείας, φέρει έως και 1000 kg βάρος ανά τετραγωνικό μέτρο
2, μπορεί να πραγματοποιήσει απρόσκοπτη σύνδεση, προαιρετικός συνδυασμός περιβλήματος, καθιστώντας την εικόνα πιο εξαιρετική και πλήρη
3, μπορεί να πραγματοποιήσει διαδραστική οθόνη εικονικού σεναρίου, βιώστε τη μαγεία του διαδραστικού εφέ
4, υψηλή αντίθεση, σχεδιασμός υψηλού ρυθμού ανανέωσης, καθιστώντας την οθόνη κατά την απόδοση σχεδιασμού χωρίς φαινόμενο καθυστέρησης ειδώλου
5, επεξεργασία βαθύ γκρι, σύγχρονη ρύθμιση χρώματος και φωτεινότητας RGB, το χρώμα είναι πλούσιο και εξαιρετικό, καθαρό και φυσικό
6, μεγάλη γωνία θέασης, μπορεί να καλύψει περισσότερο τη ζήτηση της σκηνής
7, επαγγελματικός σχεδιασμός καναλιού ψύξης, για να διασφαλιστεί ότι η εξαγωγή θερμότητας του σώματος της οθόνης είναι γρήγορη και αποτελεσματική, ώστε η απόδοση του προϊόντος να μην επηρεάζεται απόθερμότητα
8, Αφαίρεση αντικατάστασης 8, υποστηρίζει ξεχωριστό περίβλημα, συντήρηση πιο βολική
9, οι σύνδεσμοι επιλέγουν επαγγελματικούς αεροπορικούς βύσματα, εγγύηση ποιότητας και ασφάλειας
Εφαρμογή οθόνης SCX LED: μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως σε μπαρ, κλαμπ, θέατρα, θέατρα, πολυλειτουργικές αίθουσες, καφετέριες, ξενοδοχεία, σκηνικές παραστάσεις, αίθουσες μουσικής, εμπορικά κτίρια, αεροδρόμια, εμπορικά κέντρα και άλλα μέρη
Προδιαγραφές προϊόντος
| Παράμετρος μονάδας | |
| Μέγεθος | 1000mm(Υ)×500mm(Υ) ή 500mm(Υ)×500mm(Υ) |
| Ανάλυση μονάδας | 160(Υ)×80(Κ) ή 80(Υ)×80(Κ) |
| Βήμα | 6.25mm |
| Πυκνότητα | 25600 pixels/m² |
| Λαμπτήρες LED | SMD2727 (Προσαρμόσιμο λαμπτήρα Nationstar) |
| Οδηγός IC |
Καθολικό τσιπ (Προσαρμόσιμο MBI5166/MBI5124) |
| Ανανέωση μονάδας | 4800Hz |
| Μάσκα | Μάσκα καθαρού μαύρου - οθόνη υψηλής αντίθεσης |
| Παράμετρος ντουλαπιού | |
| Βάρος ντουλαπιού | 15kg M2 |
| Λειτουργία οδηγού | Δυναμική σάρωση 1/4, οδήγηση σταθερού ρεύματος |
| Ισχύς ντουλαπιού | ≤300w |
| Πάχος ντουλαπιού | ≤63mm+5mm |
| Ηλεκτρική παράμετρος | |
| Οπτικές βαθμολογίες | |
| Φωτεινότητα λευκής ισορροπίας | ≥5500cd/m² |
| Γωνία θέασης | 140 μοίρες (οριζόντια) 140 μοίρες (κάθετα) |
| Απόσταση θέασης | 4m-20m |
| Κλίμακα γκρι | 65536 |
| Χρώμα οθόνης | 3-σε-1 RGB |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | 100 επίπεδα |
| Τροφοδοτικό | |
| Τροφοδοσία λειτουργίας | AC100-240V 50-60HZ Εναλλασσόμενο |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 500 w/m² |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 200 w/m² |
| Σύστημα ελέγχου | |
| Επίπεδο κλίμακας διόρθωσης | 16bits |
| Συχνότητα ανανέωσης οθόνης | 1920Hz |
| Διόρθωση γάμμα | -5.0—5.0 |
| Υποστήριξη εισόδου | HDMI,DVI,VGA,RJ45,USB,Σειριακή θύρα |
| Απόσταση ελέγχου | Καλώδιο Ethernet 100m, οπτική ίνα 5km |
| Υποστήριξη λειτουργίας VGA | 800×600,1024×768,1280×1024,1600×1200,1920×1080 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 5000-9300 ρυθμιζόμενο |
| Διόρθωση φωτεινότητας | κουκίδα ανά κουκίδα, μονάδα ανά μονάδα, ντουλάπι ανά ντουλάπι |
| Αξιοπιστία | |
| Θερμοκρασία | Αποθήκευση:-35℃-+80℃ ; Λειτουργία :-25℃-+45℃ |
| Υγρασία | Αποθήκευση:10-70% RH ; Λειτουργία:10--60% RH |
| Διάρκεια ζωής λειτουργίας | ≥100.000 ώρες |
| MTBF | ≥5000 ώρες |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | ≥48 ώρες |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 ή IP45 |
| Ρυθμός pixel εκτός ελέγχου |
0.03% |
Λεπτομέρειες εμφάνισης
![]()
![]()
![]()
Shenzhen ShiChuangXinKe Electronics Co.,Ltd (SCX LED) είναι μια επιχείρηση υψηλής & νέας τεχνολογίας. Ειδικευόμαστε σε υψηλής ποιότητας εξαρτήματα LED, προϊόντα οθόνης LED, συμπεριλαμβανομένης της έρευνας, ανάπτυξης, παραγωγής και μάρκετινγκ. Έχοντας εμπειρία πολλών ετών ανάπτυξης, σήμερα η SCX LED διαθέτει εργοστάσιο περίπου 3.000τμ, μηνιαία παραγωγική ικανότητα 2.000τμ, αριθμός εργαζομένων άνω των 100. Η εταιρεία διαθέτει διεθνή ταλέντα ανάπτυξης τεχνολογίας πρώτης κατηγορίας και προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, ολοκληρωμένη τυποποιημένη διαχείριση και τέλεια διαδικασία παραγωγής.