| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91-5 |
| MOQ: | 1 τμ |
| τιμή: | USD 1000-10000 |
| Όροι πληρωμής: | Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 3000 το μήνα |
Νεότερη εσωτερική διαφανής οθόνη LED από γυαλί υψηλής διαφάνειας για βιτρίνα
1. Καλή οπτικοποίηση: Ο σχεδιασμός με βάση το γυαλί επιτρέπει στο φως να περνά μέσα από το γυαλί χωρίς καμία επίδραση στη γύρω δομή του κτιρίου.
2. Εξαιρετικά λεπτό και εξαιρετικά ελαφρύ. Με μόνο 8mm πλάτος και 12kg/m2 βάρος, η εγκατεστημένη γυάλινη οθόνη καταλαμβάνει πολύ λίγο χώρο και χωρίς καμία αύξηση στο βάρος φόρτισης του γυάλινου τοίχου.
3. Άνευ πλαισίου δομή. Η γυάλινη οθόνη Asram μπορεί να κολλήσει απευθείας στο εσωτερικό μέρος του γυάλινου τοίχου με ειδικά σχεδιασμένη κόλλα, και μετά από 10 δευτερόλεπτα σκλήρυνσης, θα συνδεθεί σταθερά με τον γυάλινο τοίχο. Έτσι μειώνεται σημαντικά η δυσκολία και το κόστος εγκατάστασης.
4. Εύκολη και βολική συντήρηση. Μπορεί να συντηρηθεί από μέσα, ασφαλέστερα και πιο βολικά.
5. Εξοικονόμηση κόστους φωτισμού ολόκληρου του κτιρίου. Εκτός από το καλό διαφημιστικό αποτέλεσμα, η γυάλινη οθόνη LED Asram βοηθά επίσης στον φωτισμό του γυάλινου τοίχου, καθιστώντας έτσι τον γυάλινο τοίχο πιο ελκυστικό και εξοικονομώντας πολύ κόστος φωτισμού.
6. Ευρύ φάσμα χρήσης. Όπου υπάρχει γυάλινος τοίχος, μπορεί να εγκατασταθεί γυάλινη οθόνη LED Asram. Όπως τράπεζα, σούπερ μάρκετ, θέατρο, εμπορικός δρόμος, ξενοδοχείο, δημόσια κτίρια και κτίρια ορόσημα, κ.λπ.
Περιγραφή προϊόντος
| Pixel Pitch | 3.91mm-7.82mm |
| Πυκνότητα Pixel | 32768 κουκκίδες/τ.μ. |
| Διαμόρφωση Χρώματος | 1R1G1B |
| Συσκευασία LED | SMD2121 |
| Μέγεθος Μονάδας | 500mm x 125mm |
| Ανάλυση Μονάδας | 128 x 16 |
| Λειτουργία Οδήγησης | 1/16 Scan, Σταθερό Ρεύμα |
| Τυπικό Μέγεθος Καλωδίου | 500mm x 1000mm ή 1000mmx1000mm |
| Βάρος Καλωδίου | 7KG / 14KG |
| Φωτεινότητα | >1000cd/τ.μ. |
| Απόσταση Θέασης | 3m-80m |
| Γωνία Θέασης | Ο: 120°; V:120° |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 1920HZ |
| Ρυθμός Καρέ | 120 καρέ/δευτ. |
| Κλίμακα Γκρι | 16.7M χρωμάτων (Συγχρονισμένο) |
| Είσοδος Τροφοδοσίας | AC110V/ 220V ±10, 50HZ |
| Μέγιστη Κατανάλωση Ενέργειας | 450W/τ.μ. |
| Μέση Κατανάλωση Ενέργειας | 150W/τ.μ. |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30~+70 βαθμοί |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20~+50 βαθμοί |
| Ποσοστό Τυφλού Σημείου | <1> |
| MTBF | >10.000 Ώρες |
| Διάρκεια Ζωής | >100.000 Ώρες |
| Αδιάβροχο | IP30 |
Συσκευασία και Παράδοση
Σχετικά με τη συσκευασία, κυρίως, χρησιμοποιούμε ξύλινη θήκη, αν θέλετε να χρησιμοποιήσετε θήκη πτήσης, μπορούμε να κάνουμε θήκη πτήσης για εσάς.
![]()
![]()
Shenzhen ShiChuangXinKe Electronics Co.,Ltd (SCX LED) είναι μια επιχείρηση υψηλής & νέας τεχνολογίας. Ειδικευόμαστε σε υψηλής ποιότητας εξαρτήματα LED, προϊόντα οθονών LED, συμπεριλαμβανομένης της έρευνας, ανάπτυξης, παραγωγής και μάρκετινγκ. Έχοντας εμπειρία με πολλά χρόνια ανάπτυξης, σήμερα η SCX LED διαθέτει εργοστάσιο περίπου 3.000τ.μ., μηνιαία παραγωγική ικανότητα 2.000τ.μ., αριθμός εργαζομένων άνω των 100. Η εταιρεία διαθέτει διεθνή ταλέντα ανάπτυξης τεχνολογίας πρώτης κατηγορίας και προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, ολοκληρωμένη τυποποιημένη διαχείριση και τέλεια διαδικασία παραγωγής.
![]()