| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91-5 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | USD 1000-10000 |
| Όροι πληρωμής: | Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 3000 το μήνα |
Πιο διαδεδομένη υψηλής διαφάνειας οθόνη οθόνης με φως από διαφανές γυαλί για παράθυρο
Η υπογραφή μας υπηρεσία & προϊόν, παρέχει διαφανή οθόνη LED οθόνης γυαλί περιεχόμενο, λογισμικό και υλικό που είναι συγκεκριμένο για τις ανάγκες των πελατών μας και έχει ενοικιαστεί και εγκατασταθεί σε όλο τον κόσμο.Με υπερηφάνεια κατασκευάζουμε το δικό μας λογισμικό και περιεχόμενο για το διαφανές γυαλί LED μας που εγγυάται την ικανοποίηση των πελατών.
Πλεονέκτημα
1. Υψηλός βαθμός ορατότητας
Οι ενσωματωμένοι λαμπτήρες LED είναι πολύ μικροσκοπικοί και σχεδόν αόρατοι από έξω.
2.Σύντομο σχεδιασμό και ελαφρύ βάρος
Το πάχος 8 mm του LED πάνελ είναι σχεδόν κατάλληλο για οποιοδήποτε κτίριο με γυάλινο τοίχο.
3.Εύκολη εγκατάσταση και συντήρηση
Η οθόνη μας δεν χρειάζεται να αλλάξει την δομή του κτιρίου.Χρειάζεται μόνο 10 δευτερόλεπτα για να εγκαταστήσει μια μονάδαΣε περίπτωση οποιασδήποτε συντήρησης, απαιτείται μόνο να γίνει σε εσωτερικούς χώρους.Έχουμε επίσης P7.82-7.82, P5.2-P10.4, P7.82-P7.82, P10.4-P10.4
Περιγραφή του προϊόντος
| Πιξέλες | 3.91mm-7.82mm |
| Πιξέλες πυκνότητα | 32768 σημεία/τ.μ |
| Διαμόρφωση χρώματος | 1R1G1B |
| Συσκευή LED | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος ενότητας | 500 mm x 125 mm |
| Ανάλυση ενότητας | 128 x 16 |
| Τρόπος οδήγησης | Σκανάρισμα, συνεχές ρεύμα 1/16 |
| Τυποποιημένο μέγεθος ντουλαπιού | 500 mm x 1000 mm ή 1000 mm x 1000 mm |
| Βάρος του ντουλαπιού | 7kg / 14kg |
| Φωτεινότητα | > 1000cd/m2 |
| Απόσταση θέασης | 3 έως 80 μέτρα |
| Γωνία θέασης | H: 120°; V:120° |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 1920HZ |
| Ποσοστό καρέ | 120 πλάνα/δευτερόλεπτο |
| Γκρι Σκάλα | 16.7M χρώματα (Συγχρονισμένο) |
| Εισφορά ισχύος | Διάταξη 1 |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 450W/μ2 |
| Αβ. Καταναλώσεις ενέργειας | 150W/μ2 |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30~+70 βαθμοί |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~+50 βαθμοί |
| Ποσοστό τυφλού σημείου | < 1/10000 |
| ΜΤΠΔ | >10.000 ώρες |
| Ζωή | >100.000 ώρες |
| Αδιάβροχο | IP30 |
Παρόμοια προϊόντα
![]()
Η εταιρεία Shenzhen ShiChuangXinKe Electronics Co., Ltd.(SCX LED) είναι μια υψηλής και νέας τεχνολογίας επιχείρηση.Με εμπειρία πολλών ετών ανάπτυξηςΣήμερα, η SCX LED κατέχει το εργοστάσιο εργοστασίου της περίπου 3.000 τετραγωνικά μέτρα, η μηνιαία παραγωγική ικανότητα είναι 2.000 τετραγωνικά μέτρα, αριθμός υπαλλήλων πάνω από 100.Η εταιρεία έχει τα διεθνή ταλέντα ανάπτυξης τεχνολογίας πρώτης κατηγορίας και προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, μια ολοκληρωμένη τυποποιημένη διαχείριση και μια τέλεια διαδικασία παραγωγής.
![]()