| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
Η οθόνη LED P5 χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορους εσωτερικούς χώρους, όπως στάδια, επιχειρηματικά κέντρα, τραπεζικά ιδρύματα, εμπορικά κέντρα, κόμβους μεταφορών, εκπαιδευτικά ιδρύματα, εστιατόρια, ξενοδοχεία και χώρους ψυχαγωγίας για διαφημιστικούς σκοπούς και προβολή πληροφοριών.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2727 |
| Ανάλυση/mm | 5 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 40000/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 64x32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160mm |
| Απόσταση θέασης | ≥5m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >1000cd/m² |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Επεξεργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet: 100m, πολυμεμβράνη: 500m, μονομεμβράνη: 5km |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/16 |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >4200Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα 255 βημάτων. Χωρίς απώλεια γκρι |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | ≥72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >5000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής (όλο λευκό, μείωση φωτεινότητας στο μισό) | 50000 ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30-65℃ |
| Μέγιστη ισχύς:/m² | <1000W |
| Μέση ισχύς:/m² | <280W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαιτείται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT, Windows1999, WindowsXP |
| Πλάτος μεταξύ κέντρων φωτεινών σημείων | Απόκλιση<3% |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (συντεταγμένες χρωματικότητας) | ±0.003 |
| Απαίτηση τροφοδοσίας | AC85-264V (50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Ανθεκτικό στην υγρασία, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία από υψηλή θερμοκρασία, αντιδιαβρωτικό, ανθεκτικό στην καύση, αντιστατικό, αντικραδασμικό |
| Υγρασία (λειτουργίας) | λειτουργίας: 10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευσης) | αποθήκευσης: 10-95% |
| Είδη | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Εσωτερική οθόνη LED | P1.5, P2, P2.5, P3, P3.91, P4, P4.81, P5, P6, P10 |
| Εξωτερική οθόνη LED | P3, P3.91, P4, P4.81, P5, P6, P8, P10, P12, P16, P20, P25 |
| Υλικό | χάλυβας, αλουμίνιο, χυτό αλουμίνιο |
| Όροι πληρωμής | 30% προκαταβολή πριν την παραγωγή, 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή T/T Western Union |
| Συσκευασία | Τυπικό χαρτοκιβώτιο εξαγωγής με πλήρες αφρώδες υλικό ή μαργαριταρένιο μαλλί Θήκη πτήσης Ξύλινη θήκη αντικραδασμική |
| Αποστολή | 5 έως 7 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Διάρκεια ζωής με δωρεάν υποστήριξη από επαγγελματία μηχανικό. Εντός 5 ετών, δωρεάν παροχή ανταλλακτικών σε περίπτωση προβλήματος ποιότητας (όχι λόγω τεχνητής βλάβης) |
| Εύρος χρήσης | Εμπορικό κέντρο, τράπεζα, στάση λεωφορείου, σιδηροδρομικός σταθμός, κέντρο πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί, κ.λπ. |
Διατίθενται συσκευασίες σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης. Αποστολή δια θαλάσσης, αέρος ή DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.
Ηλικία:
Δοκιμή δόνησης:
Συνεπής Ποιότητα
Με πάνω από 12 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο τακτικά ενημερωμένος εξοπλισμός μας και η μοναδική τυποποιημένη παραγωγή μονάδων διασφαλίζουν σταθερή ποιότητα προϊόντων.
Ανταγωνιστική Τιμή
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική μας ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν να διατηρούμε αποτελεσματική παραγωγή μονάδων, προωθώντας την τεχνική καινοτομία ενώ μειώνουμε το κόστος προς όφελος των πελατών.
Γρήγορη Παράδοση
Δίνουμε προτεραιότητα στην τήρηση των υποσχεθέντων ημερομηνιών παράδοσης, εφαρμόζοντας ειδικές διαδικασίες όπως έκτακτο απόθεμα όταν είναι απαραίτητο για τη διατήρηση αδιάκοπης παροχής προϊόντων.
Τέλεια Εξυπηρέτηση
Προ-πωλήσεις: Εξετάζουμε προσεκτικά τις απαιτήσεις σας και προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα.
Μετά-πωλήσεις: Παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων για τη συνεχή βελτίωση των προσφορών μας.