| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 1 η/υ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Βήμα Pixel | 6mm |
| Χρώμα Τσιπ Λαμπτήρα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD2727/3535 |
| Λειτουργία Οθόνης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Γωνία Θέασης | Ο:160° Κ:140° |
| Βέλτιστη Απόσταση Θέασης | ≥6m |
| Τάση | DC5V |
| Σχετική Υγρασία | ≤95%RH |
| Λειτουργία Οδήγησης | 1/8scan |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρεια |
|---|---|
| Ανάλυση | 6mm |
| Διαμόρφωση Pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα Pixel | 27.778/m² |
| Ανάλυση Μονάδας | 32×32 |
| Μέγεθος Μονάδας | 192×192mm |
| Απόσταση Θέασης | 6-400m |
| Ρύθμιση Φωτεινότητας | Ρυθμιζόμενη ανά σημείο |
| Ρύθμιση Χρώματος | Ρυθμιζόμενη ανά σημείο |
| Φωτεινότητα Ισορροπίας Λευκού | >4500cd/m² |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες Θέασης | Οριζόντια: 120°, Κάθετη: 60° |
| Bit Επεξεργασίας Σήματος | 10 ή 16bit |
| Επεξεργασία Γκρι | 1024×1024×1024 έως 65536×65536×65536 |
| Αποστάσεις Ελέγχου | Καλώδιο Internet: 100m, πολυμεμβράνη: 500m, μονομεμβράνη: 2km |
| Λειτουργία Οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία Σάρωσης | 1/8 |
| Ρυθμός Καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα Ανανέωσης | >1920Hz |
| Λειτουργία Ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής |
| Εύρος Ρύθμισης Φωτεινότητας | Χειροκίνητο/αυτόματο, 255 βήματα χωρίς απώλεια γκρι |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες Λειτουργίας | ≥72 ώρες |
| Μέσος Χρόνος μεταξύ Βλαβών | >5000 ώρες |
| Διάρκεια Ζωής | 100.000 ώρες |
| Διάρκεια Ζωής-όλο λευκό (μείωση φωτεινότητας στο μισό) | 50.000 ώρες |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση Ενέργειας | Μέγιστο: <900W> |
| Προστασία Συστήματος | Ανθεκτικό στην υγρασία, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία από υψηλή θερμοκρασία, αντιδιαβρωτικό, ανθεκτικό στην καύση, αντιστατικό, αντικραδασμικό |
Διατίθεται συσκευασία σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης. Οι επιλογές αποστολής περιλαμβάνουν θαλάσσια, αεροπορική ή DHL express.