| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Δελτίο Τύπου της Ευρωπαϊκής Ένωσης |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 6 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Υπουργείο | Χάλυβα ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Γωνία θέασης | H:100° V:50° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥4m |
| Τετάρτη | DC5V |
| Τρόπος οδήγησης | 1/8scan |
| Άρθρα | P6 Εσωτερική οθόνη LED SMD 3-in-1 πλήρους χρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος της γωνίας | 6 χιλιοστά |
| Μέγεθος ενότητας | 192 mm × 192 mm |
| Μοντέλο Pixel (Dots) | 32 × 32 |
| Διαμόρφωση pixel | 1 Κόκκινο, 1 Πράσινο, 1 Μπλε |
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
| Χρωματική κλίμακα | 65536 βαθμούς/16777216 χρώματα |
| Πιξέλες πυκνότητα | 62500 pixel/τ.μ. |
| Γωνία θέασης (H/V) | 120/120 βαθμοί |
| Φωτεινότητα | ≥1200cd/sqm |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας | Αυτοματοποιημένο ή χειροκίνητο επίπεδο 64 |
| Επισκόπηση απόστασης | 2-200 μέτρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | 200-1100W/τ.μ. |
| Καθαρό βάρος | 45 kg/τ.μ. |
| Θέρμανση λειτουργίας | -25°C έως +60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%-95%RH |
| Χρόνος ζωής | ≥100.000 ώρες |
| Έξω ελέγχου. | ≤ 3/10,000 |
| Ολόκληρη επίπεδη οθόνη | ≤1 mm Σύνδεση |
| Ταχύτητα σχήματος ανταλλαγής | > 150 πλάνα ανά δευτερόλεπτο |
| Συχνότητα ανανέωσης καρέ | 700 Hz |
| Απόσταση ελέγχου | 120m (χωρίς επαναλήπτη), ενιαία ίνες: 20km, πολλαπλές ίνες: 500m |
| Δύναμη | 110V/220V±15% 50~60Hz |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows98/Me/2000/Xp/window 7 |
| Τρόπος οδήγησης | Συνεχή ρεύμα οδήγησης, 1/8 σάρωση |
| Τρόπος εμφάνισης | Επικαιροποιημένες συσκευές για την παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τρόπος συντήρησης | Πίσω πρόσβαση |
| Αποδοχή σήματος | PAL/NTSC/SECAM, S-Video, VGA, RGB, σύνθετο βίντεο, SDI |