| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5.95 |
| MOQ: | 1 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Πλήρως έγχρωμη εσωτερική οθόνη LED P5.95 υψηλής φωτεινότητας άνω των 5500 νιτ για εξωτερικές δραστηριότητες
Έκθεση προϊόντων![]()
![]()
![]()
![]()
Παράμετρος μονάδας:
| Πίτσα των pixel | 5.95mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 3535 |
| Μέγεθος μονάδας | 250x250 χιλιοστά |
| Μοντέλο βάρους | 0.45 κιλά |
| Ανάλυση ενότητας | 42x42 σημεία |
| Ποσότητα μονάδων ανά ντουλάπι | 8pcs |
Παράμετρος ντουλάπις:
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500x1000 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | Αλουμίνιο χύτευσης |
| Βάρος του ντουλαπιού | 120,8 κιλά |
| Απόφαση του υπουργικού συμβουλίου | 84x336 σημεία |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/οπίσθια IP65/IP54 |
Παράμετρο ολόκληρης οθόνης
| Πιξελική πυκνότητα | 28246 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα | ≥6500 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H≥ 120° V≥ 120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 6 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 900W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 320 W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bit |
| Συχνότητα καρέ | ≥1920 πλάνα/δευτερολέπτου |
| Ποσοστό ανανέωσης | ≥480Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥100000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥100000 ώρες |
| Προστατευτική λειτουργία | Υπερθέρμανση/Υπερχρέωση/Αποσύνθεση/Διαρροή ισχύος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10-80% μη συμπύκνωση |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
| Ενυδάτωση αποθήκευσης | 10-85% χωρίς συμπύκνωση |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου:
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου | Υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένο, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, διαδίκτυο κλπ. |
Οδηγούς Αγοράς
Για να σας προσφέρουμε μια κατάλληλη λύση, ακολουθήστε τους παρακάτω οδηγούς:
1Εφέ αστέρων ή εφέ βίντεο που χρειάζεστε.
2Διάσταση (εύρος και ύψος)
3Τοποθεσία εγκατάστασης (η εικόνα είναι η καλύτερη)
4"Σκοπός". (τι θα κάνεις με την κουρτίνα LED)
Υπηρεσία μετά την πώληση
1Τρία χρόνια εγγύηση, δωρεάν συντήρηση.
2Η περίοδος απάντησης των καταγγελιών δεν υπερβαίνει τις 24 ώρες.
3Έκθεση για την ικανοποίηση των πελατών.
4Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικού.
5Ολόκληρο το σύνολο των εγγράφων δωρεάν, που περιλαμβάνουν οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου και ούτω καθεξής
6Ειδική εξυπηρέτηση για μεγάλα έργα, όπως γήπεδα, εκθέσεις, πλατείες κλπ.
Προϊόν
Πολλά άλλα καυτά προϊόντα, καλωσορίζουμε να επισκεφθείτε την εταιρεία μας ή την ιστοσελίδα μας: www.scxled.cn.![]()
![]()
Προφίλ εταιρείας
Το Shenzhen SCXK Electronic Co., Ltd έχει το πρότυπο νέο εργοστάσιο και περίπου 100 υπαλλήλους.Το προϊόν μας περιελάμβανε κυρίως LED μονό διχρωματική οθόνη, LED εσωτερική πλήρη έγχρωμη οθόνη; LED εξωτερική πλήρη έγχρωμη οθόνη, LED ασύρματη οθόνη χρησιμοποιείται αυτοκίνητο κλπ. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο εμπορικό κέντρο, τράπεζα, σταθμός λεωφορείων, σιδηροδρομικό σταθμό, κέντρο της πόλης, αεροδρόμιο,σχολείοΕμείς προσαρμόζουμε πολλές μεθόδους και πολύ καλή υπηρεσία μετά την πώληση για να πουλήσουμε το προϊόν μας σε όλο τον κόσμο.Επαγγελματίας κάνει καλή ποιότητα, καλή τιμή προϊόν αγοράς για να παρέχει τέλεια προϊόν και υπηρεσία για τους πελάτες μας.![]()
Πιστοποιητικό![]()
Συσκευή και αποστολή
Διατίθενται ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.![]()
Σώσε χρόνο και χρήματα μαζί μας!