| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3 |
| MOQ: | 1 η/υ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 3 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel | 111.111/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 64x64 |
| Μέγεθος μονάδας | 192x192mm |
| Απόσταση θέασης | ≥2m |
| Φωτεινότητα | >2500cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια / 60° κάθετα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστη: 1100W/㎡, Μέση: 280W/㎡ |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |