| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 2 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Προδιαγραφές | Εξωτερικό SMD P6 |
|---|---|
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 27778/μ2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 192x192 |
| Απόσταση προβολής | 5-400 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >4500cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3500 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
| Κατηγορία | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Άρθρα | Εσωτερικές οθόνες LED: P1,5 έως P10 Εξωτερικές οθόνες LED: P3 έως P25 Ηλεκτρονικές οθόνες LED, οθόνες DJ LED, διαφανείς οθόνες LED |
| Υλικό | Χάλυβας, αλουμινίου, αλουμινίου χύτευσης με έλαση |
| Πιστοποιητικά | Εφαρμογή της οδηγίας 2008/57/ΕΚ |
| Όροι πληρωμής | 30% προκαταβολή πριν την παραγωγή, 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή |
| Ναυτιλία | 5-7 εργάσιμες ημέρες μετά την καταβολή της προκαταβολής |
| Εφαρμογές | Εμπορικά κέντρα, τράπεζες, κέντρα μεταφορών, αεροδρόμια, σχολεία, εργοστάσια, δημόσια οχήματα |