| Επωνυμία: | SCXK-P3 |
| Αριθμός μοντέλου: | P3 |
| MOQ: | διαπραγμάτευση |
| τιμή: | 800-1000 USD /sq |
| Όροι πληρωμής: | Western union, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τετραγωνικά μέτρα/μήνα |
P3 Former Maintenance Indoor Full Color LED Display Rental Advertising Large Screen
Τι κάνουμε;
Είμαστε ένας επαγγελματίας κατασκευαστής led, εξειδικευμένος σε αυτόν τον τομέα για 10 χρόνια, το προϊόν καλύπτει κυρίως
οθόνες led εσωτερικού και εξωτερικού χώρου, OEM και μια υπηρεσία αλυσίδας είναι διαθέσιμες, καλή ποιότητα και τέλεια εξυπηρέτηση, το αξίζετε.
Εφαρμογές:
Σκηνή, Αθλητισμός, διαφήμιση, κυκλοφορία, εκδηλώσεις, στάδιο, εμπορικό κέντρο, αεροδρόμιο, εκθέσεις, εκθέσεις αυτοκινήτων, μόδα
παραστάσεις, συναυλίες, τελετές, ψυχαγωγία κ.λπ.
Περιγραφή προϊόντος:
| Ανάλυση/mm | 3 |
| Διάταξη pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 111111/τετραγωνικό μέτρο |
| Ανάλυση μονάδας | 64*64 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 256*128 |
| Απόσταση θέασης | 9-500m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >1500cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Διαδικασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet: 100m, πολυμεμβράνη: 500m, μονοφίλμ: 2km |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/16 |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3000Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Συγχρονισμός υπολογιστή |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, συνεχής συνεχής ρύθμιση |
| 255 βήματα. Χωρίς απώλεια γκρι | |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες εργασίας | ≥72ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >5000ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000ώρες |
| Διάρκεια ζωής-όλα-λευκά (μείωση φωτεινότητας) | 50000ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ |
| Μέγιστη ισχύς:/τετραγωνικό μέτρο | <950W |
| Μέση ισχύς:/τετραγωνικό μέτρο | <350W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος LED spot, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, |
| παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) | |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, |
| αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές. (απαιτείται προσαρμογή) | |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT, Windows1999, WindowsXP |
| Πλάτος φωτεινού σημείου μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση<3% |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (χρωματική συντεταγμένη) | ±0.003 |
| Αίτημα παροχής ρεύματος | AC85-264V(50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία υψηλής θερμοκρασίας, αντιδιαβρωτικό, αντι-καύση, αντιστατικό, αντικραδασμικό |
| Υγρασία (εργασία) | εργασία: 10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευση) | αποθήκευση: 10-95% |
Το εργοστάσιό μας:
![]()
* Γιατί να μας επιλέξετε;
1) Συνεχής ποιότητα
Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών led, ο εξοπλισμός ενημερώνεται τακτικά. Τι ’
περισσότερο, η μοναδική τυποποιημένη και μονάδα παραγωγής εξασφαλίζει τη συνεχή ποιότητα των προϊόντων μας.
2) Ανταγωνιστική τιμή
Με μεγάλη ικανότητα παραγωγής και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει κατασκευάσει
αποτελεσματική αρθρωτή παραγωγή. Εμείς πάντα επιμένουμε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και στη μείωση του κόστους
ωφελούν τους πελάτες.
3) Γρήγορη παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα προσπαθήσουμε να την εκπληρώσουμε. Ειδικές διαδικασίες όπως έκτακτο
το απόθεμα θα χρησιμοποιηθεί για τη διατήρηση της αδιάλειπτης προμήθειας των προϊόντων.
4) Τέλεια εξυπηρέτηση
Προ-πωλήσεις: Οι απαιτήσεις αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα
εσύ.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα τελειοποιούμε συνεχώς τα προϊόντα μας.
* Συχνές ερωτήσεις
Τι είδους όρους πληρωμής μπορείτε να δεχτείτε;
Μπορούμε να δεχτούμε T/T και Western Union.
Τι γίνεται με την ποιότητα της οθόνης Led;
Έλεγχος σε όλη τη διαδικασία κατασκευής &100% επιθεώρηση πριν από την αποστολή εξασφαλίζει την ποιότητα του
συνέχεια των προϊόντων μας.
Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;
Εντός 7-35 ημερών ανάλογα με την περιοχή και την ποσότητα σας.
Είναι ανταγωνιστική η οθόνη LED σας;
Ναι, είμαστε κατασκευαστής οθονών led για περισσότερα από 10 χρόνια. Η μαζική και επαγγελματική παραγωγή εξασφαλίζει
την ανταγωνιστικότητα της οθόνης led μας.
Η μονάδα:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Καλώς ήρθατε να επισκεφθείτε τον ιστότοπο της εταιρείας μας και να ρωτήσετε για περισσότερες λεπτομέρειες!!!