| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3 |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| τιμή: | 638$-1000$ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πίτσα των pixel | 3 χιλιοστά |
| Αδιάβροχο | IP43 |
| Υπουργείο | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥3m |
| Τετάρτη | DC5V |
| Συγκρότηση των pixel | 1R1G1B |
| Παράμετρος LED | R:625-630nm |
| Μονάδα | 192×192 χιλιοστά |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 576 × 576 χιλιοστά |
Αυτή η οθόνη διαμόρφωσης 1R1G1B είναι σχεδιασμένη για σταθερές εγκαταστάσεις με δυνατότητα ταχείας αποσυναρμολόγησης.
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Απόφαση | 3 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 111,111/μ2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64×64 |
| Απόσταση προβολής | ≥3m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 1000cd/m2 |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 4200 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
Με πάνω από 12 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, τακτικά ενημερωμένο εξοπλισμό και τυποποιημένη παραγωγή μονάδων που εξασφαλίζουν σταθερή ποιότητα προϊόντων.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν να διατηρήσουμε αποτελεσματική αρθρωτή παραγωγή και οφέλη κόστους για τους πελάτες.
Δεσμεύονται για τις υποσχεθείσες ημερομηνίες παράδοσης με διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης για τη διατήρηση της αδιάλειπτης παροχής.
Προμηθευτική διαβούλευση με συστάσεις προϊόντων και παρακολούθηση μετά την πώληση για τη συνεχή βελτίωση των προϊόντων μας.
Διατίθεται σε ξύλινες κιβώτια ή σε κιβώτια πτήσης.