| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
P8 Outdoor Digital Commercial Advertising Led Display Billboard με 4x5m
Τεχνικές Παράμετροι:
| Μοντέλο P8 | |
| Pixel Pitch | 8mm |
| Διάσταση μονάδας | 320mm*160mm |
| Πυκνότητα | 15625 κουκκίδες/τ.μ. |
| Φωτεινότητα (τιμή βαθμονόμησης) | 5000 nits |
| Γωνία θέασης (ελάχιστη, 50% φωτεινότητα) | Οριζόντια ≥110° Κάθετη ≥50° |
| Απόσταση θέασης | 8~200m |
| Έλεγχος φωτεινότητας | 100 επίπεδα |
| Κλίμακα του γκρι | 1024 |
| Συχνότητα καρέ | ≥60Hz |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥1200Hz |
| Τύπος οδήγησης | Οδήγηση σταθερού ρεύματος |
| Τύπος σάρωσης | 1/4 σάρωση |
| Τάση εισόδου | AC 220/110V±15% |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας (W/τ.μ.) | 280W/ τ.μ. |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας (W/τ.μ.) | 80W/ τ.μ. |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500 βαθμοί Κελσίου |
| Ρυθμός ελαττωματικών κουκκίδων | ≤0.0001 |
| MTBF | 5000 ώρες |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας μονάδας | ≤4% |
| Σήμα εισόδου | RF, S-VIDEO, RGB, RGBTV, YUT, YC, COMPOSITON. |
| Σύστημα ελέγχου | LINSN Σύστημα Συγχρονισμένου Ελέγχου |
| Λογισμικό | LED Studio |
| Πλατφόρμα Λειτουργίας Συστήματος | WINDOWS 2000, XP, 7, Vista κ.λπ. |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Ρεύμα διαρροής γείωσης | <1.5mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25℃ ~ +65℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -35℃ ~ +85℃ |
| Εύρος υγρασίας λειτουργίας |
λειτουργία 10~99% |
![]()
* Διαδικασία Παραγωγής:
1) Επιθεώρηση εισερχομένων → 2) SMD → 3) Plug-in
→ 4) Συγκόλληση κυμάτων → 5) Μετά τη συγκόλληση → 6) Δοκιμή
→ 7) Ημιτελής γήρανση → 8) Συναρμολόγηση μονάδας
→ 9) Συγκόλληση → 10) Τελική γήρανση → 11) Ανίχνευση Ολοκλήρωσης Αποθήκης
* Συσκευασία και Αποστολή
Διατίθεται συσκευασία σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης.
Αποστολή δια θαλάσσης, αέρος ή DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.
* Περιγραφή:
•Με ευαίσθητο σύστημα ελέγχου, μπορεί να ρυθμίζει αυτόματα τη φωτεινότητα της οθόνης ανάλογα με την αλλαγή φωτισμού εσωτερικού και εξωτερικού χώρου, εξοικονομώντας ενέργεια για να μειώσει σημαντικά το λειτουργικό σας κόστος.
•Ο υψηλός ρυθμός ανανέωσης και η υψηλή κλίμακα του γκρι καθιστούν την εικόνα πιο ρεαλιστική, καλύπτοντας την απαίτηση για υψηλή οπτική ποιότητα εμπορικής χρήσης.
•Το διαφημιστικό περιεχόμενο μπορεί να αλλάζει ανά πάσα στιγμή, για διαφορετικούς πελάτες και διάφορες διαφημίσεις.
•Μπορείτε να γνωρίζετε τη λειτουργία της οθόνης οποιαδήποτε στιγμή, οπουδήποτε.
• Μπορεί να ενεργοποιεί και να απενεργοποιεί την οθόνη μέσω χρονοπρογραμματισμού λογισμικού ή χειροκίνητα ανά πάσα στιγμή, επιτυγχάνοντας λειτουργία χωρίς επίβλεψη.
* Τα Πλεονεκτήματά μας
Επαγγελματίας Κατασκευαστής οθονών LED
1. Υπηρεσία OEM, Χωρίς MOQ
2. Εύκολη εγκατάσταση, κανονικά είδη σε απόθεμα
3. Προσφορά δωρεάν σχεδίου όπως ζητείται.
4. Διατίθεται απομακρυσμένος έλεγχος και ρύθμιση.
5. Ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης, εσείς είστε το αφεντικό.
6. Η απάντησή σας θα απαντηθεί εντός 24 ωρών.
7. Γρήγορη παράδοση: Συνήθως 6-8 εργάσιμες ημέρες
8. Εξαιρετική ομάδα R&D, εργοστασιακή τιμή και σας διασφαλίζουμε ποιοτικά προϊόντα.
* Έργο στη Μαλαισία
![]()