| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 5sqm |
| τιμή: | by negotiation |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Πίξελ Pitch: 8 mm
Κεφαλάκι: 768mm × 768mm
Χάλυβα χύτευσης με έλαση
Εφαρμογή: Το καυτό προϊόν για εσωτερική ενοικίαση, διαφήμιση, μοντέλα, γαμήλια τελετή, σόου, σκηνές, εμπορική χρήση και άλλους τομείς.
Π8 Εξωτερική οθόνη LED διαφήμισης SMD3535 Χαρακτηριστικά της σήμανσης LED:
1) Η υιοθέτηση SMD LED εξασφαλίζει υψηλή ποιότητα για ολόκληρη την οθόνη LED.
2) Τέλειος σχεδιασμός PCB, καλή ικανότητα εκπομπής θερμότητας, συνεπώς, σταθερότητα της μονάδας LED P8 SMD3535.
3) φωτεινότητα 6500CD / m2, σχεδιασμός ντουλάπις IP65, μπορεί να χρησιμοποιηθεί για μόνιμο εξωτερικό έργο οθόνης LED.
4) Το πλάτος των 8 mm είναι κατάλληλο για εξωτερικές εμπορικές οθόνες LED.
5) Νέο πλαστικό κάλυμμα με νέο καλούπι, μικρότερα κενά στο μοντέλο και καλύτερη επίπεδη οθόνη.
6) Προσαρμοσμένη σχεδίαση του καναπέ, υποστήριξη όλων των τύπων συστήματος ελέγχου, LINSN, NOVASTAR, Colorlight, XIXUN, κλπ.
7) Εγγύηση 2 ετών
![]()
| Παράμετροι | Αξία |
| Πιξέλες (pixel pitch)) | 8 |
| Πιξελική πυκνότητα (pixel/m2) | 15625 |
| Συστατικό των pixel | 1R1G1B |
| Διαμόρφωση LED | SMD3535 |
| Διάσταση οθόνης (Δ × Δ) mm | 256*128 |
| Τρόπος σάρωσης | 42008 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού (W × H) mm | 768*768/Αναπροσαρμοσμένο |
| Υλικό ντουλαπιού | Σίδηρο/προσαρμοσμένο |
| Φωτεινότητα ((cd/m2) | ≥6500 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3200K-9500K |
| Γωνία θέασης ((V) | 140° |
| Γωνία θέασης ((H) | 140° |
| Αντιδιαστολή | 125.0006944 |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος (w/m2) | 1100 |
| Ηλεκτρική κατανάλωση (w/m2) | 450 |
| Πηγή ισχύος λειτουργίας | AC85~264V ((47-63Hz) |
| Συχνότητα πλαισίου (Frame/S) | 60 |
| Δυνατότητα ανανέωσης (Hz) | ≥1200 |
| Γκρι επίπεδο | RGB65536Grade |
| Επίπεδο ρύθμισης φωτεινότητας | 256 βαθμός |
| Τρόπος ρύθμισης φωτεινότητας | Εγχειρίδιο/Αυτόματο/Προγραμματιζόμενο |
| Απόσταση ελέγχου | UTP < 100m;Muti Mode Fiber < 500m;Single Mode Fiber < 10Km |
| Εργασιακή θερμοκρασία | -20°C-+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%-90% RH |
| Προστασία της αξιολόγησης | IP65 |
| ΜΤΠΔ | >10000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής LED | > 100000 ώρες |
| Καλύτερη απόσταση ορατότητας LED | 8m-200m |
Συσκευή:
1:Κουτί πτήσης ((5 ντουλάπια σε μια θήκη)
Ακαθάριστο βάρος: 150 κιλά
Μέγεθος:1010mm*560mm*1175mm
2:Χαραμίδια ξύλινα ((5 ντουλάπια σε μία θήκη)
Ακαθάριστο βάρος: 180 κιλά
Μέγεθος:1120mm*585mm*930mm
Υπηρεσίες μας:
Οδηγούς Αγοράς
Για να σας προσφέρουμε μια κατάλληλη λύση, ακολουθήστε τους παρακάτω οδηγούς:
1, φαινόμενο άστρου ή εφέ βίντεο που χρειάζεστε.
2Διάσταση (εύρος και ύψος)
3Τοποθεσία εγκατάστασης (η εικόνα είναι η καλύτερη)
4"Σκοπός". (τι θα κάνεις με την κουρτίνα LED)
Υπηρεσία μετά την πώληση
1Ένα χρόνο εγγύηση, δωρεάν συντήρηση για όλη τη ζωή.
2Η περίοδος απάντησης παραπόνων δεν υπερβαίνει τις 24 ώρες· καθοδήγηση συντήρησης και λύση προβλημάτων παρέχονται εντός 48 ωρών.
3Έκθεση για την ικανοποίηση των πελατών.
4Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικού.
5Ολόκληρο το σύνολο των εγγράφων δωρεάν, που περιλαμβάνουν οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου και ούτω καθεξής
6Ειδική εξυπηρέτηση για μεγάλα έργα, όπως γήπεδα, εκθέσεις, πλατείες κλπ.
Πληροφορίες εταιρείας
Η εταιρεία Shenzhen SCXK Electronics Co.,Ltd έχει το νέο εργοστάσιο και περίπου 100 υπαλλήλους.
Έχουμε εξαιρετικό Τμήμα Ερευνών και Ανάπτυξης και μετά την πώληση εργαζόμενοι υπηρεσίας, και ξεχωριστά ικανότητα σχεδιασμού.
Το προϊόν μας περιλάμβανε κυρίως LED μονό διχρωματική οθόνη,LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη,LED εξωτερική πλήρη χρωματική οθόνη,LED ασύρματη οθόνη χρησιμοποιημένου αυτοκινήτου κλπ.Σταθμός λεωφορείωνΣιδηροδρομικό σταθμό, κέντρο της πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί και πολλά άλλα.
Προσαρμόζουμε πολλές μεθόδους και πολύ καλή υπηρεσία μετά την πώληση για να πουλήσουμε το προϊόν μας σε όλο τον κόσμο.
Όποτε και όπου κι αν είμαστε, πάντα παίρνουμε την αρχή που είναι:επαγγελματική κάνει καλή ποιότητα, καλή τιμή προϊόν αγοράς για να παρέχει τέλεια προϊόν και υπηρεσία για τους πελάτες μας.
Γενικά ερωτήματα:
1Ε: Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε ένα εργοστάσιο, που βρίσκεται στο Dalang, Longhua District.
2Ε: Τι είδους όρους πληρωμής αποδέχεστε;
Α: Δεχόμαστε T / T, Western Union, MoneyGram κλπ.
3Ε: Τι είναι η συσκευασία;
Α:1.Συσκευή θήκης πτήσης
2.Συσκευές ξύλινης θήκης
3. 36 κομμάτια μέσα
Οι ιδιαίτερες επιθυμίες και απαιτήσεις σας για το προϊόν θα εξεταστούν προσεκτικά.
Είμαστε ανοιχτοί σε αντεπαγγέλσεις συνεργασίας.
Πληροφορίες επικοινωνίας
COSLIO
Τηλέφωνο: +86-15296256140
E-mail: sherlock@scxled.cn