| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 5sqm |
| τιμή: | by negotiation |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Πιξέλες Πίτσα: 3.91mm
Ενοικιαζόμενο ντουλάπι: W500mm × H500mm
Άλλες αλουμινένιες ενώσεις
![]()
| Παράμετροι | Αξία |
| Πρότυπο προϊόντος | P3.91 Πλήρης έγχρωμη οθόνη σε εσωτερικούς χώρους |
| Πιξέλες | 3.91mm |
| Τρόπος οδήγησης | 1/16 σταθερό ρεύμα σάρωσης |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD2121 |
| Μέγεθος ενότητας | 250 χιλιοστά × 250 χιλιοστά |
| Μέγεθος ντουλαπιού | Αλουμίνιο χύτευσης με έλαση W500mm × H500mm |
| Προστασία | IP34 |
| Πιξέλες πυκνότητα | 65410 σημεία/μ2 |
| Γωνία θέασης | H≥ 120° V≥ 120° |
| Τεχνολογία | 110~220VAC±15% |
| Συνολική κατανάλωση ισχύος | 700/220 W/m2 |
| Φωτεινότητα | ≥ 1000 cd/m2 |
| Συμμόρφωση φωτεινότητας | > 95% |
| Ποσοστό καρέ βίντεο | 60 καρέ/δευτερόλεπτο |
| Ταχύτητα ανανέωσης | ≥1920Hz |
| Γκρι επίπεδο | 15 bits ((32768) |
| Χρώματα | 32768³ |
| Συνιστώμενη απόσταση θέασης | ≥ 3,91m |
| Ποσοστό αποσύνθεσης | ≤ 5%/έτος |
| Ποσοστό ελαττωματικών σημείων | < 0,0001 (στοιχείο του κλάδου LED < 0,0003) |
| ΜΤΠΔ | ≥10000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥50000 ώρες |
| Δρόμος ελέγχου | Υπολογιστής, Σύγχρονο βίντεο, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, ασύρματο, Διαδίκτυο κλπ. |
| Φόρμα εισόδου σήματος (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP κλπ. |
| Θέρμανση/υγρασία λειτουργίας | -10°C+40°C/10-80% χωρίς συμπύκνωση |
| Θέρμανση/υγρασία αποθήκευσης | -20°C+60°C/10-85% χωρίς συμπύκνωση |
Συσκευή:
1:Κουτί πτήσης ((5 ντουλάπια σε μια θήκη)
Ακαθάριστο βάρος: 150 κιλά
Μέγεθος:1010mm*560mm*1175mm
2:Χαραμίδια ξύλινα ((5 ντουλάπια σε μία θήκη)
Ακαθάριστο βάρος: 180 κιλά
Μέγεθος:1120mm*585mm*930mm
Υπηρεσίες μας:
Οδηγούς Αγοράς
Για να σας προσφέρουμε μια κατάλληλη λύση, ακολουθήστε τους παρακάτω οδηγούς:
1, φαινόμενο άστρου ή εφέ βίντεο που χρειάζεστε.
2Διάσταση (εύρος και ύψος)
3Τοποθεσία εγκατάστασης (η εικόνα είναι η καλύτερη)
4"Σκοπός". (τι θα κάνεις με την κουρτίνα LED)
Υπηρεσία μετά την πώληση
1Ένα χρόνο εγγύηση, δωρεάν συντήρηση για όλη τη ζωή.
2Η περίοδος απάντησης των καταγγελιών δεν υπερβαίνει τις 24 ώρες.
3Έκθεση για την ικανοποίηση των πελατών.
4Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικού.
5Ολόκληρο το σύνολο των εγγράφων δωρεάν, που περιλαμβάνουν οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου και ούτω καθεξής
6Ειδική εξυπηρέτηση για μεγάλα έργα, όπως γήπεδα, εκθέσεις, πλατείες κλπ.
Πληροφορίες εταιρείας
Η εταιρεία Shenzhen SCXK Electronics Co.,Ltd έχει το νέο εργοστάσιο και περίπου 100 υπαλλήλους.
Έχουμε εξαιρετικό Τμήμα Ερευνών και Ανάπτυξης και μετά την πώληση εργαζόμενοι υπηρεσίας, και ξεχωριστά ικανότητα σχεδιασμού.
Το προϊόν μας περιλάμβανε κυρίως LED μονό διχρωματική οθόνη,LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη,LED εξωτερική πλήρη χρωματική οθόνη,LED ασύρματη οθόνη χρησιμοποιημένου αυτοκινήτου κλπ.Σταθμός λεωφορείωνΣιδηροδρομικό σταθμό, κέντρο της πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί και πολλά άλλα.
Προσαρμόζουμε πολλές μεθόδους και πολύ καλή υπηρεσία μετά την πώληση για να πουλήσουμε το προϊόν μας σε όλο τον κόσμο.
Όποτε και όπου κι αν είμαστε, πάντα παίρνουμε την αρχή που είναι:επαγγελματική κάνει καλή ποιότητα, καλή τιμή προϊόν αγοράς για να παρέχει τέλεια προϊόν και υπηρεσία για τους πελάτες μας.
Γενικά ερωτήματα:
1Ε: Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε ένα εργοστάσιο, που βρίσκεται στο Dalang, Longhua District.
2Ε: Τι είδους όρους πληρωμής αποδέχεστε;
Α: Δεχόμαστε T / T, Western Union, MoneyGram κλπ.
3Ε: Τι είναι η συσκευασία;
Α:1.Συσκευή θήκης πτήσης
2.Συσκευές ξύλινης θήκης
3. 36 κομμάτια μέσα
Οι ιδιαίτερες επιθυμίες και απαιτήσεις σας για το προϊόν θα εξεταστούν προσεκτικά.
Είμαστε ανοιχτοί σε αντεπαγγέλσεις συνεργασίας.
Επικοινωνίες:
Η εταιρεία SCXK Electronics Co., Shenzhen
www.rgbleddisplays.com