| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Εξωτερική διαφημιστική κινητή οθόνη LED P6 για οχήματα/βαν/φορτηγά
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel | 27.778/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32×32 |
| Μέγεθος μονάδας | 192×192mm |
| Απόσταση θέασης | 6-300m |
| Φωτεινότητα | >5000cd/m² |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια, 60° κάθετα |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3500Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστη: 800W/m², Μέση: 300W/m² |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
Διατίθεται σε ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης. Οι επιλογές αποστολής περιλαμβάνουν θαλάσσια, αεροπορική ή DHL express.