| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 5ΤΜ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Υλικό ντουλαπιού | Σίδηρο ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000 σημεία/τ.μ |
| Μέγεθος ενότητας | 320 × 160 χιλιοστά |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Απόφαση | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32 × 16 |
| Μέγεθος μονάδας | 320 × 160 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥10m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης | 120° (τόσο οριζόντια όσο και κατακόρυφα) |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1200 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Ζωή | 100,000 ώρες |