| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Πιξέλες | 8 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Αντίθεση | ≥ 3000:1 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Επίπεδο | ΔΕΠ < 0,5 mm |
| Πίτσα των pixel | 8 χιλιοστά |
| Τύπος LED | SMD3535 |
| Σύνθεση των pixel | 1R1G1B |
| φωτεινότητα οθόνης | > 5000 νιτ (προσαρμόσιμο) |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 305 W/m2 |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 610 W/m2 |
| Απόσταση θέασης | 8-150 μέτρα |
| Ζωή | > 50.000 ώρες |
Διατίθενται συσκευασίες ξύλινης θήκης ή αεροπορικής θήκης.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, διατηρούμε αυστηρό έλεγχο ποιότητας μέσω τυποποιημένων διαδικασιών παραγωγής.
Η μεγάλη μας παραγωγική ικανότητα και η αποτελεσματική τεχνολογία παραγωγής μας επιτρέπουν να προσφέρουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας σε ανταγωνιστικές τιμές.
Εκπληρώνουμε τις δεσμεύσεις μας για παράδοση και διατηρούμε διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης για να εξασφαλίσουμε αδιάλειπτη προμήθεια.
Από προ-πώληση συμβουλευτική για την υποστήριξη μετά την πώληση, παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία και συνεχή βελτίωση του προϊόντος.