| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 8sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Τύπος LED | SMD3535/2727 (LED υψηλής φωτεινότητας) |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B (πραγματικά pixel) |
| Μέγεθος ενότητας | 192 mm × 192 mm (32 × 32 σημεία) |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960 mm × 960 mm (160×160 pixels) |
| Φωτεινότητα | > 5500cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 160° (οριζόντια), 110° (κατάσημη) |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 800W/m2, Μέσος όρος: 300W/m2 |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 2000 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως 55°C |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |