| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | p10 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | Μικροοργανισμός |
| Υπουργείο | Αλουμίνιο/σιδηρίδιο χύτευσης με έλαση |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 320 mm*160 mm |
| Δραστηριακή τάση | DC5V |
| Χρόνος εγγύησης | 3 έτη |
| Πυκνότητα σημείων | 10000 |
| Τρόπος οδήγησης | Σκανάρισμα 1/4 |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHs, FCC, ISO, CB |
| Πιξέλες | 32*16 |
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 10000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320x160 |
| Απόσταση προβολής | ≥10m |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Εργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 5 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | σταθερή στατική οδήγησης |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας | Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, αδιάλειπτα συνεχείς ρυθμιζόμενα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Ζωή-όλο-λευκό (καμψία ημιμετώπιση) | 50000 ώρες |