| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 2sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Τύπος Led | SMD3535 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/Εικόνα |
| Υπουργείο | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσκευών |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 320 mm*160 mm |
| Εργασιακή τάση | DC5V |
| Χρόνος εγγύησης | 3 έτη |
| Σφιχτότητα σημείων | 10000 |
| Τρόπος οδήγησης | Σκανάρισμα 1/4 |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι εν λόγω διατάξεις ισχύουν για τα προϊόντα που χρησιμοποιούνται για την παραγωγή προϊόντων που χρησιμοποιούνται για την παραγωγή τροφίμων και οι οποίοι χρησιμοποιούνται για την παραγωγή τροφίμων. |
| Σημείωση: | 32*16 |
| Μέγεθος οθόνης | 960*960mm |
| Μονάδα | P6.67 | P8 | P10 |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος μονάδας (mm) | 320x160 | 320x160 | 320x160 |
| Πυκνότητα των pixel (σημίδες/m2) | 22,478 | 15,625 | 10,000 |
| Ενσωμάτωση LED | SMD3535 | SMD3535 | SMD3535 |
| Ανάλυση της μονάδας | 48X24 | 40X20 | 32X16 |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | 6.67-155m | 8-185m | 10-200 μέτρα |
| Γωνία θέασης (°) | 140 H,120 V | 140 H,120 V | 110H,60V |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος (W/M2) | 1100 | 1000 | 1000 |
| Μέγεθος του ντουλάπιου (mm) | 640X640 | 640X640 | 640X640 |
| Ψήφισμα του υπουργικού συμβουλίου | 96x96 | 80x80 | 64x64 |
| Βάρος του ντουλαπιού (kg) | 15 | 15 | 15 |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/8 σταθερό ρεύμα σάρωσης | 1/4 σταθερό ρεύμα σάρωσης | 1/4 σταθερό ρεύμα σάρωσης |
| Ταχύτητα ανανέωσης (Hz/S) | ≥ 2000 | ≥ 2000 | ≥ 2000 |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού (νίτσες) | ≥ 5000 | ≥6000 | ≥5500 |
Θερμοκρασία λειτουργίας:-30°C έως +50°C
Δραστηριακή τάση:110-220 VAC ±10%
Σκηνή γκρι/χρώμα:Δείχνει ≥ 16,7M χρώματα (συγχρονισμένα)
Ρυθμίσεις φωτεινότητας:256 χειροκίνητα επίπεδα ανά χρώμα, 100 αυτόματα επίπεδα ανά χρώμα
Σημάδι εισόδου:RF, S-Video, RGB, RGBH, YUV, YC & σύνθεση κλπ.
Σύστημα ελέγχου:Linsn (αποστολή κάρτας, λήψη κάρτας και Hubs)
ΜΤΒΦ:> 50.000 ώρες
Ζωή:>100.000 ώρες
Ποσοστό ελαττωμάτων:< 0.0001
Η SCXK ειδικεύεται στην τεχνολογία LED από το 2005. Ως κορυφαίος κατασκευαστής με έδρα το Shenzhen της Κίνας, παρέχουμε ολοκληρωμένες τεχνικές λύσεις για πλήρεις έγχρωμες οθόνες LED εσωτερικού και εξωτερικού χώρου,οθόνες LED ενοικίασης, και μονάδες LED.
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις λύσεις οθόνης LED ή για να συζητήσετε τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας, επικοινωνήστε με την επαγγελματική ομάδα μας.