| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | sqm 6 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Κτίριο P10 SMD LED οθόνη διαφήμιση Billboard Super Clear Vision 3 χρόνια εγγύηση
* Εφαρμογές
---Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Αθλητικές αίθουσες, αγώνες, παιδικές χαρές, σχολική εκκλησία
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί.
--- Πρόσοψη εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αυτοκινητοπωλείων.
--- Αρχιτεκτονική και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
--- Δραστηριότητες θεατρικής, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
Εισαγωγή του προϊόντος:
1. Υψηλής φωτεινότητας εξωτερική υδατοασφαλής οθόνη LED P10 χαρακτηριστικά:
1) Υψηλή φωτεινότητα και να είναι ρυθμιζόμενη, ανταποκρίνεται στην ανάγκη της μεταβαλλόμενης απαίτησης του πελάτη στο περιβάλλον.
2) Καλή συμμόρφωση φωτισμού και χωρίς μωσαϊκό.
3) Χρήση εικονικών εικονοστοιχείων, καλύτερη εικόνα για κείμενο και γραφικά και βίντεο.
4) Με μεγαλύτερη γωνία θέασης: Οριζόντια γωνία 160 μοίρες / γωνία ανύψωσης 140 μοίρες.
5) Κάθε LED σε κάθε pixel μπορεί να επισκευαστεί αντίστοιχα, γεγονός που μειώνει το κόστος συντήρησης της οθόνης.
6) Καλή ικανότητα εκπομπής θερμότητας
7) φιλικό προς το περιβάλλον.1Η πλήρης χρωματική εξωτερική οθόνη LED/οδηγούμενη οθόνη μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εξωτερικό περιβάλλον, όπως πολιτιστική ή χαλαρωτική πλατεία, εμπορική οδική οδός, κατοικημένη υποζώνη, κέντρο της πόλης, κλπ.με ειδικότητα ανθεκτικότητας στην υγρασία, αδιάβροχο, αντηλιακό, στατικό, αντιψυκτικό, αδιάβροχο, έχει σκοπό την προπαγάνδα εξωτερικής διαφήμισης ή την προβολή σημαντικών ειδήσεων ή εκδηλώσεων ή τηλεοπτικών προγραμμάτων,εμπλουτίζει την πολιτιστική ζωή του κατοίκου, να προωθήσει την οπτικοποίηση ολόκληρη της υπο-ζώνης, κλπ.
(LED οθόνη σκηνής, LED εξωτερική πινακίδα, LED οθόνη γάμου, Η σκηνή LED ηλεκτρονική οθόνη, LED μεγάλη οθόνη πλήρη χρωματική οθόνη, διαφήμιση LED οθόνη, εξωτερική LED οθόνη,εσωτερική οθόνη LED)
2. DΟνομασία:Δείκτης LED /οθόνη οθόνης LED/φωτογραφική ταμπέλα LED/πίνακας βίντεο LED
1) Αριθμός μοντέλου: P6mm P8mm P10mm, P12mm, P16mm, P20mm, P25mm, P31.25mm ((DIP LED)
2) Χρώμα οθόνης: 256*256*256
3) Τσιπ LED: Nichia, Cotco, CREE, AXT, Ταϊβάν
4) Πρωτότυπα: Toshiba IC, MBI IC, Chuanglian Power Supply, Meanwel Power Supply, Meanwel fans, ADDA fan, κόλλα του Πεκίνου, κορεατική κόλλα.
5) Υπουργείο: Πρότυπο υπουργείο, απλό υπουργείο, εξατομικευμένο υπουργείο, υπουργείο ενοικίασης, υπουργείο σιδήρου ή αλουμινίου, υπουργείο προϊστορίας, υπουργείο με κλειδί, ειδικό υπουργείο με κλειδί Southco,για κρέμασμα και ενοικίαση και ούτω καθεξής.
6) Πακέτο: Πτήση κουτί, ξύλινο κουτί πακέτο
7) Εγγύηση: 2 έτη με ανταλλακτικά
Εικόνα LED SMD P10 TΤεχνικές παραμέτρους:
Προδιαγραφές μονάδας
| Τύπος χρώματος | Πραγματικό πλήρες χρώμα |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Πιξέλες LED | SMD3535 |
| Ποσοστό επίλυσης | 32*16 |
| Κύκλος ελέγχου οδήγησης | MBI5024 |
| Δραστηριακή τάση | DC5V |
| Δύναμη | 100W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C - +50°C |
![]()
Προδιαγραφές οθόνης
| Άρθρο | Σχήμα |
| Υλικό | Σίδηρο/αλουμίνιο χύτευσης |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | 960*960mm |
| Ποσοστό επίλυσης | 64*48 |
| Ποσότητα μονάδας | 4*6 |
| Σφιχτότητα | 10000 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | ≥5500cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500 |
| Άγγελος οριζόντιας θέσης | 110 |
| Αγγελος κατακόρυφης θέσης | 50 |
| Κατηγορία προστασίας | Πριν/μετά: IP67/IP43 |
| Μη επίπεδη | 1 mm |
| Διαστήματα μονάδων | 1 mm |
| Βάρος | 35 κιλά |
| Μέγιστη ισχύς/m2 | 600W |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 60 Hz/s |
| Συχνότητα ανανέωσης | ≥ 300 Hz/s |
| Γάση γκρι | 16777216 |
| Ρυθμισμένη φωτεινότητα | 256 βαθμός με το χέρι&8 βαθμός με αυτο-οπτική/χρώμα |
| Σημείο εισόδου | RF,S-video,RGB,RGBHV,YUV,YC&Composition, κλπ. |
| Σύστημα ελέγχου | Πίνακα μη γραμμικής επεξεργασίας PCTV + κάρτα οθόνης DVI + κάρτα κύριου ελεγκτή + μετάδοση οπτικών ινών ((προαιρετική) |
| ΜΤΠΔ | > 5000 ώρες |
| Ζωή | > 100000 ώρες |
| Ποσοστό κηλίδων | < 0.0002 |
![]()
Πιστοποιητικά:
![]()
*Αποστολή μας:
Να είναι ο κορυφαίος πάροχος δημιουργικών, εμπορικών και καινοτόμων λύσεων, αφιερωμένων στην ενίσχυση της επιτυχίας και της ανάπτυξης άλλων εταιρειών.
Γιατί να επιλέξετε εμάς;
![]()
Συσκευή και αποστολή
Συσκευασία: ξύλινη θήκη, θήκη πτήσης για επιλογή
Μεταφορά: αεροπορικώς, θαλάσσια, τρένο, DHL, είστε το αφεντικό
![]()