| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 1 η/υ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixel Pitch | 10mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD3535 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| MBI | 5124 |
| Τάση | DC5V |
| Φωτεινότητα | 5000cd/m² |
| Σχετική υγρασία | ≤90%RH |
| Λειτουργία οδήγησης | 1/4 σάρωση |
Κατασκευαστής ψηφιακών διαφημιστικών πινακίδων LED εξωτερικού χώρου Shenzhen P10 προς πώληση
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 10000m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση προβολής | 12-300m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας μονής κουκκίδας | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος μονής κουκκίδας | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα λευκής ισορροπίας | >5000cd/m² |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16 bit |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | στατική οδήγηση |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Συγχρονισμός υπολογιστή |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, αδιάκοπη συνεχής ρύθμιση 255 βημάτων. Χωρίς απώλεια γκρι |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | >72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >500 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | >100000 ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -200c-500c |
| Μέγιστη ισχύς :/m² | -<800w |
| Μέση ισχύς :/m² | <300w |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος LEDspot, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαιτείται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | Windows 1999, Windows |
| Καλώδιο τροφοδοσίας εισόδου | AC110v έως 220v |
| Είσοδος σήματος | DVI |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
Συσκευασία: ξύλινη θήκη, θήκη πτήσης για επιλογή
Αποστολή: αεροπορικώς, θαλάσσης, τρένου, DHL, εσείς είστε το αφεντικό
Παρακαλούμε δώστε τις λεπτομέρειες των απαιτήσεών σας όσο το δυνατόν πιο σαφείς. Έτσι, μπορούμε να σας στείλουμε την προσφορά την πρώτη φορά. Για σχεδιασμό ή περαιτέρω συζήτηση, είναι καλύτερο να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω Skype/email/Whatsapp, σε περίπτωση καθυστερήσεων.
Έχουμε εσωτερική/εξωτερική/κινητή οθόνη LED / οθόνη LED ενοικίασης / οθόνη LED σκηνής/ διαφημιστική οθόνη LED για να επιλέξετε. Η προσαρμοσμένη υπηρεσία θα μπορούσε επίσης να παρασχεθεί.
Πάντα: 7-17 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας, ανάλογα με την ποσότητα της παραγγελίας σας, μερικές φορές έχουμε απόθεμα, μπορούμε να παραδώσουμε εντός 7 ημερών.
Έχουμε 2 ~ 5 χρόνια εγγύηση ποιότητας, ανταλλακτικά όπως η μονάδα LED, η κάρτα λήψης, η κάρτα ελέγχου, το τροφοδοτικό έχουν υποστεί ζημιά όχι λόγω τεχνητής ζημιάς, τότε είναι δωρεάν συντήρηση και αποστολή νέων για αντικατάσταση.
Τα προϊόντα LED μας πρέπει να υποβάλλονται σε δοκιμή τουλάχιστον 72 ωρών πριν από την αποστολή, από την αγορά πρώτων υλών έως την αποστολή, κάθε βήμα έχει αυστηρά συστήματα ποιοτικού ελέγχου για να διασφαλιστεί η οθόνη LED με καλή ποιότητα.
Παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση για τους πελάτες μας, διδάσκουμε στον πελάτη πώς να εγκαταστήσει οθόνες, να κάνει διαμόρφωση παραμέτρων, να μεταδίδει βίντεο μέσω των συστημάτων ελέγχου Nova star και colorlight ή Linsn, ο μηχανικός μας μπορεί να σας διδάξει απευθείας πώς να ελέγχετε, ή να σας βοηθήσει να το κάνετε αν πραγματικά δεν ξέρετε πώς να ελέγχετε (Ο μηχανικός μας μπορεί να μιλάει Αγγλικά, μπορούμε να εξοικονομήσουμε περισσότερο χρόνο).