| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π1.25 |
| MOQ: | 1 τ.μ. είναι διαθέσιμα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T / T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τμ το μήνα |
P1.25 εξωτερικές οθόνες LED/οθόνη δαπέδου LED
![]()
| Αριθμός μοντέλου | ΛΣ-6.25 |
| Πιξέλες | 1.25mm |
| Πιξέλες (pixel density) (σημίδες/m2) | 25600 |
| Διαμόρφωση pixel | 3 σε 1 |
| Τύπος LED | SMD2727 |
| Μέγεθος της μονάδας ((mm) | 250*250 |
| Ανάλυση μονάδας (σημεία) | 40*40 |
| Min.Απόσταση θέασης ((m) | ≥ 6.25 |
| Φωτεινότητα ((cd/m2) | ≥6500 |
| Γωνία θέασης (**) | ≤ 120° |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας (w/m2) | 500 έως 580 |
| Τρόπος σάρωσης | 1/5 |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Μέγεθος σιδερένιας ντουλάπας ((mm) | 500*1000 |
| Θερμοκρασία χρώματος | ρυθμιζόμενο σύμφωνα με το λογισμικό 100level |
| Ταχύτητα ανανέωσης | ≥1200HZ |
| Χρώμα | 64g χρώμα (στην κατάσταση της κλίμακας γκρι 4096) |
| Γκρι Σκάλα | Συνιστώμενη 14BIT |
| Εποχή ζωής | ≥100000 ώρες |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | Αποθήκευση: -40°C+85°CΣυνεργασία: -20°C~+45°C |
| Ποσοστό τυφλού σημείου | < 0.0001 |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμός συχνότητας βίντεο |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες συσκευές και συσκευές για την επεξεργασία των υλών |
Η δομή του αλουμινίου είναι μονωτική, για να επιτευχθεί ομοιόμορφη σύνδεση.
Υψηλής αντοχής σε φθορά, ανθεκτικά σε γλιστρίσεις υφάσματα, μεγάλη αντοχή φορτίου, ισχυρή αντοχή σε σοκ, μπορεί να είναι απευθείας πάνω τους.
Να συνειδητοποιήσει την σφραγίδα στο διαδραστικό αποτέλεσμα, μπορεί να συνειδητοποιήσει τη δυναμική εμπειρία αλληλεπίδρασης.
Επεξεργασία βαθιάς γκρι RGB, αυθαίρετες αλλαγές χρώματος.
Πληροφορίες εταιρείας
Η εταιρεία Shenzhen SCXK Electronics Co.,Ltd έχει το νέο εργοστάσιο και περίπου 100 υπαλλήλους.
Έχουμε εξαιρετικό Τμήμα Ερευνών και Ανάπτυξης και εργάτες υπηρεσιών μετά την πώληση, και ξεχωριστά ικανότητα σχεδιασμού.
Το προϊόν μας περιλάμβανε κυρίως LED μονό διχρωματική οθόνη,LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη,LED εξωτερική πλήρη χρωματική οθόνη,LED ασύρματη οθόνη χρησιμοποιημένου αυτοκινήτου κλπ.Σταθμός λεωφορείωνΣιδηροδρομικό σταθμό, κέντρο της πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί και πολλά άλλα.
Προσαρμόζουμε πολλές μεθόδους και πολύ καλή υπηρεσία μετά την πώληση για να πουλήσουμε το προϊόν μας σε όλο τον κόσμο.
Όποτε και όπου κι αν είμαστε, πάντα παίρνουμε την αρχή που είναι:επαγγελματική κάνει καλή ποιότητα, καλή τιμή προϊόν αγοράς για να παρέχει τέλεια προϊόν και υπηρεσία για τους πελάτες μας.
Πιστοποιητικά:
Γενικές ερωτήσεις
1Ε: Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Απάντηση: Είμαστε εργοστάσιο, που βρίσκεται στο Νταλάνγκ, στην περιοχή Λονγκχουά.
2Ε: Τι είδους όρους πληρωμής αποδέχεστε;
Α:Δεχόμαστε T/T,Western Union,MoneyGram κλπ.
3Ε: Τι είναι η συσκευασία;
Α:1.Συσκευή θήκης πτήσης
2.Συσκευές ξύλινης θήκης
3. 36 τεμάχια σε μία συσκευασία
4- Προσαρμοσμένη συσκευασία
4Ε: Έχετε πιστοποιητικά CE/ROHS;
Α:Ναι, προσφέρουμε τα πιστοποιητικά CE & ROHS.
5Ε: Ποια είναι η μέθοδος αποστολής, χρόνος αποστολής;
Α: Τα προϊόντα μας θα μπορούσαν να αποσταλούν από θάλασσα, από αέρα και από Express.
από θάλασσα: 20-40 ημέρες· από αέρα: 5-10 ημέρες· από express: 3-6 ημέρες