| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π1.25 |
| MOQ: | 1 τμ και άνω |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T / T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 3000 το μήνα |
Χαρακτηριστικά της οθόνης LED P1.25 διαδραστικής οθόνης LED:
1Καθαρή θέα.
2Πιξέλες:125 χιλιοστών, καθαρό και όμορφο.
3Σκληρό γυάλινο κάλυμμα και υψηλής κατηγορίας εμφάνιση.
4-Σύνδεση επίπεδη και ομαλή, γρήγορη και βολική εγκατάσταση.
5- Ακριβώς δοκιμασμένη υπό πίεση και αντέχει πίεση 1000kg/sqm.
6Ημι-εξωτερική σχεδίαση, βαθμολογία IP μπορεί να φτάσει IP 65.
7Εύκολο καθαρισμό.
![]()
| Αριθμός μοντέλου. | JDX-D6 |
| Πίτσα των pixel | 1.25mm |
| Τύπος LED | SMD2727 |
| Ετικέτα LED | Εθνικό αστέρι |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500x500x72 χιλιοστά |
| Απόφαση | 80 σημεία*80 σημεία |
| Υλικό ντουλαπιού | Αλουμίνιο |
| Βάρος του ντουλαπιού | 11 κιλά |
| Φωτεινότητα | 6000 |
| Επίπεδο προστασίας | IP34 |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 2000HZ |
| Δυνατότητα υποδοχής | 1000 κιλά |
| Τρόπος σάρωσης | 1/5 σάρωση |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 200W/πακέτο |
| Γκρι Σκάλα | 16 bits |
| Γωνία θέασης | 140° ((H)/110° ((V) |
| Εργασιακό περιβάλλον | Θερμοκρασία -20°C~+50°C, υγρασία 10-90% RH |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Χρόνος ζωής | > 50.000 ώρες |
Πληροφορίες εταιρείας
Η εταιρεία Shenzhen SCXK Electronics Co.,Ltd έχει το νέο εργοστάσιο και περίπου 100 υπαλλήλους.
Έχουμε εξαιρετικό Τμήμα Ερευνών και Ανάπτυξης και εργάτες υπηρεσιών μετά την πώληση, και ξεχωριστά ικανότητα σχεδιασμού.
Το προϊόν μας περιλάμβανε κυρίως LED μονό διχρωματική οθόνη,LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη,LED εξωτερική πλήρη χρωματική οθόνη,LED ασύρματη οθόνη χρησιμοποιημένου αυτοκινήτου κλπ.Σταθμός λεωφορείωνΣιδηροδρομικό σταθμό, κέντρο της πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί και πολλά άλλα.
Προσαρμόζουμε πολλές μεθόδους και πολύ καλή υπηρεσία μετά την πώληση για να πουλήσουμε το προϊόν μας σε όλο τον κόσμο.
Όποτε και όπου κι αν είμαστε, πάντα παίρνουμε την αρχή που είναι:επαγγελματική κάνει καλή ποιότητα, καλή τιμή προϊόν αγοράς για να παρέχει τέλεια προϊόν και υπηρεσία για τους πελάτες μας.
Πιστοποιητικά:
Γενικές ερωτήσεις
1Ε: Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Απάντηση: Είμαστε εργοστάσιο, που βρίσκεται στο Νταλάνγκ, στην περιοχή Λονγκχουά.
2Ε: Τι είδους όρους πληρωμής αποδέχεστε;
Α:Δεχόμαστε T/T,Western Union,MoneyGram κλπ.
3Ε: Τι είναι η συσκευασία;
Α:1.Συσκευή θήκης πτήσης
2.Συσκευές ξύλινης θήκης
3. 36 τεμάχια σε μία συσκευασία
4- Προσαρμοσμένη συσκευασία
4Ε: Έχετε πιστοποιητικά CE/ROHS;
Α:Ναι, προσφέρουμε τα πιστοποιητικά CE & ROHS.
5Ε: Ποια είναι η μέθοδος αποστολής, χρόνος αποστολής;
Α: Τα προϊόντα μας θα μπορούσαν να αποσταλούν από θάλασσα, από αέρα και από Express.
από θάλασσα: 20-40 ημέρες· από αέρα: 5-10 ημέρες· από express: 3-6 ημέρες