| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 4 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | Μικροοργανισμός |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Υπουργείο | Σίδηρο ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 320 mm*160 mm |
| Εργασιακή τάση | DC5V |
| Χρόνος εγγύησης | 5 έτη |
| Σφιχτότητα σημείων | 62500 |
| Τρόπος οδήγησης | 1/10 σάρωση |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι εν λόγω διατάξεις ισχύουν για τα προϊόντα που χρησιμοποιούνται για την παραγωγή προϊόντων που χρησιμοποιούνται για την παραγωγή τροφίμων και οι οποίοι χρησιμοποιούνται για την παραγωγή τροφίμων. |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 4 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 62500/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 128x128 |
| Απόσταση προβολής | ≥4m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 1800cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης | 120° οριζόντια και κατακόρυφη |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1200 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Μέση ισχύς | < 280W/m2 |
| Ζωή | 100,000 ώρες |