| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Οθόνη LED Ενοικίασης Εσωτερικού Χώρου από Χυτό Αλουμίνιο, εξαιρετικά λεπτή, υψηλή διαβάθμιση γκρι
1, οθόνη led για σκηνή
2, Υψηλός ρυθμός ανανέωσης μπορεί να είναι 3840-4000hz, καλή ισορροπία χρωμάτων
3, Η εταιρεία μας σχεδιάζει ειδικά, γρήγορα για τη σύνδεση κάθε ντουλαπιού και λεπτού φωτεινού ντουλαπιού
4, Μεγάλη γωνία θέασης 150 μοίρες
5, Η καλύτερη συνέπεια μάσκας,
6, Υπηρεσία διάρκειας ζωής πάντα, Μην ανησυχείτε για την εξυπηρέτηση μετά την πώληση
Οθόνη LED P10 SMD Προδιαγραφές:
1. Υψηλή φωτεινότητα και υψηλός ρυθμός ανανέωσης, εξαιρετικά ανθεκτικό
2. Ντουλάπια από χυτό αλουμίνιο
3. Εξαιρετικά λεπτό και ελαφρύ
4. Εύκολη συντήρηση και γρήγορη εγκατάσταση
5. Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και μεγάλη διάρκεια ζωής
Οθόνη LED P10 SMDΤεχνικές παράμετροι
Παράμετρος μονάδας
| Βήμα εικονοστοιχείων | 10mm |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3-σε-1 SMD 3535 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160mm |
| Λυχνία LED | KingLight ή Nationstar |
| Ανάλυση μονάδας | 32x16 κουκκίδες |
| Ποσότητα μονάδων ανά ντουλάπι | 18 τεμάχια |
Παράμετρος ντουλαπιού
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960x960mm |
| Υλικό ντουλαπιού | Ντουλάπι από χάλυβα σιδήρου |
| Βάρος ντουλαπιού | 32,5kg |
| Προστασία εισόδου | Μπροστά/Πίσω IP65/IP54 |
Παράμετρος ολόκληρης της οθόνης
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 10000 κουκκίδες/m² |
| Φωτεινότητα | ≥6500 cd/m² |
| Γωνία θέασης | H≥120° V≥120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 6m |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 750W/m² |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 290 W/m² |
| Τάση λειτουργίας | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bits |
| Συχνότητα καρέ | ≥480 καρέ/s |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥2000Hz |
| MTBF | ≥100.000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥50000 ώρες |
| Λειτουργία προστασίας | Υπερθέρμανση/Υπερφόρτωση/Διακοπή ρεύματος/Διαρροή ρεύματος /Προστασία από κεραυνούς κ.λπ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃ ~ +60℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 10-80% χωρίς συμπύκνωση |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃ ~ +60℃ |
| Υγρασία αποθήκευσης | 10-85% χωρίς συμπύκνωση |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | AV, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμιζόμενη από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση από λογισμικό |
| Τρόπος ελέγχου | Υπολογιστής, συγχρονισμός βίντεο, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, ασύρματος, internet κ.λπ. |
Πλεονεκτήματα της οθόνης LED ενοικίασης P6;
1.Υψηλή ποιότητα:
1) Η μεγαλύτερη προσοχή μας είναι η ποιότητα του προϊόντος.
2) Η πιο βασική μας εγγύηση: ο χρόνος γήρανσης υπερβαίνει τις 24 ώρες. Ρυθμός δυσλειτουργίας κουκκίδων
λιγότερο από 0,0001. MTBF περισσότερο από 10000 ώρες. Εξασφαλίζουμε υψηλή φωτεινότητα και μεγάλη
διάρκεια ζωής.
2.Ελκυστική τιμή εργοστασίου:
Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής, έχουμε τα δικά μας εργοστάσια και γραμμές παραγωγής. Χωρίς
μεσάζοντες και εμπορικές εταιρείες, η τιμή μας είναι πιο ανταγωνιστική, η ποιότητα είναι πιο αξιόπιστη.
3.Τέλειο εφέ οθόνης:
Υψηλή φωτεινότητα και καθαρό εφέ οθόνης led με εύκολο στη χρήση σύστημα ελέγχου που σας επιτρέπει
να γίνετε εύκολα ζηλευτοί ειδικοί οθόνης led.
4.Αυτόματος εξοπλισμός:
Η Kailite διαθέτει αρκετές αυτόματες γραμμές παραγωγής εξοπλισμένες με μηχανή αυτόματης ενθυλάκωσης Taiwan,
χειριστή Taiwan ChangYu και η παραγωγή LED πληροί την απαίτηση υψηλού προτύπου ποιότητας
Οθόνη LED.
5. After-sales service :
1. Δωρεάν συντήρηση και αναβάθμιση εφ' όρου ζωής.
2. Η περίοδος απάντησης παραπόνων δεν υπερβαίνει τις 24 ώρες. Οδηγίες συντήρησης και λύση προβλημάτων
παρέχονται σε 48 ώρες.
Γιατί να μας επιλέξετε;
![]()
Συσκευασία και αποστολή
Συσκευασία: ξύλινη θήκη, θήκη πτήσης για επιλογή
Αποστολή: αεροπορικώς, δια θαλάσσης, τρένο, DHL, εσείς είστε το αφεντικό
![]()