| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 4 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | Μικροοργανισμός |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/Εικόνα |
| Μέσος όρος ΧΩΡΙΑ αποτυχία | >=1000 ώρες |
| Ταχύτητα ανανέωσης | >= 180HZ |
| Ανάλυση ενότητας | 64*32 εικονοστοιχίες |
| Σφιχτότητα | 62500 pixel/m2 |
| Τρόπος οδήγησης | 1/20 σάρωση |
| Άρθρα | Π4 εσωτερική οθόνη LED SMD 3-σε-1 πλήρους χρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος της γωνίας | 4 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας | 320 mm*160 mm |
| Μοντέλο pixel (σημεία) | 64*32 |
| Διαμόρφωση pixel | Κόκκινο, πράσινο, μπλε. |
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
| Χρωματική κλίμακα | 65536 βαθμούς/16777216 χρώματα |
| Πιξελική πυκνότητα | 62500 pixel/τ.μ. |
| Γωνία θέασης ((H/V) | 120/120 βαθμοί |
| Φωτεινότητα | ≥1200cd/sqm |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας | Αυτοματοποιημένο ή χειροκίνητο επίπεδο 64 |
| Απόσταση προβολής | 4-200 μέτρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | 50-1100W/τ.μ. |
| Καθαρό βάρος | 45 kg/τ.μ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10% έως 95% RH |
| Ζωή | ≥100.000 ώρες |
| Έξω ελέγχου. | ≤ 3/10,000 |
| Ολόκληρη επίπεδη οθόνη | ≤1 mm Σύνδεση |
| Ταχύτητα σχήματος ανταλλαγής | > 150 πλάνα ανά δευτερόλεπτο |
| Συχρότητα ανανέωσης καρέ | 700 Hz |
| Απόσταση ελέγχου | 120m (χωρίς επαναλήπτη), ενιαία ίνες: 20km, πολλαπλές ίνες: 500m |
| Δύναμη | 110V/220V±15% 50~60Hz |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows98/Me/2000/Xp/window 7 |
| Τρόπος οδήγησης | σταθερό ρεύμα οδήγησης, 1/8 σάρωση |
| Τρόπος εμφάνισης | Επικαιροποιημένες συσκευές για την παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τρόπος συντήρησης | Πίσω πρόσβαση |
| Αποδοχή σήματος | PAL/NTSC/SECAM,S-Video,VGA,RGB,Composite Video,SDI |
Η οθόνη LED μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως στη διαφήμιση, τα πολυμέσα, το στάδιο, τη σκηνή, την εκδήλωση ενοικίασης, τις κατευθύνσεις διαμετακόμισης κλπ.
Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, οι τακτικά ενημερωμένοι εξοπλισμός και η τυποποιημένη παραγωγή ενότητες διασφαλίζουν τη συνεχή ποιότητα του προϊόντος.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητά μας και η επαγγελματική τεχνολογία δημιουργούν αποδοτικότητα κόστους που ωφελεί τους πελάτες μέσω ανταγωνιστικών τιμών.
Διατηρούμε διαδικασίες αποθέματος έκτακτης ανάγκης για να διασφαλίσουμε ότι οι ημερομηνίες παράδοσης που υποσχέθηκαν θα πληρούνται και η προμήθειά σας θα παραμείνει αδιάλειπτη.
Πριν από την πώληση: Αξιολογούμε προσεκτικά τις απαιτήσεις σας και σας προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα.
Δεχόμαστε T / T και Western Union.
Η ποιότητα εξασφαλίζεται μέσω ελέγχων όλης της διαδικασίας παραγωγής και 100% επιθεώρησης πριν από την αποστολή.
Η παράδοση κυμαίνεται από 7-35 ημέρες ανάλογα με την τοποθεσία και την ποσότητα της παραγγελίας σας.
Ναι, ως κατασκευαστής με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας, οι δυνατότητες μαζικής παραγωγής μας εξασφαλίζουν ανταγωνιστικά προϊόντα.![]()