| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | SCXK- P1.56 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τ.μ. το μήνα |
2020 εξαιρετικά δημοφιλής οθόνη LED διαφήμισης COB GOB υψηλής ευκρίνειας, αδιάβροχη, μικρών εικονοστοιχείων, καμπύλη
1. Ελαφρύ, εύκολη μεταφορά και εγκατάσταση, εξοικονομώντας κόστος εργασίας, κατάλληλο για κινητή οθόνη.
2. Όμορφη εμφάνιση και απλή δομή.
3. Σωστή συγκόλληση, εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση από ένα άτομο, δεν απαιτούνται εργαλεία.
4. Εξανθρωπισμένη διεπαφή λειτουργίας, ενδεικτική λυχνία σφάλματος, εύκολη συντήρηση.
5. Υψηλή φωτεινότητα αποσφαλμάτωσης, χωρίς ζημιά στην κλίμακα του γκρι και τεχνολογία αποσφαλμάτωσης εικόνας υψηλής ποιότητας.
* Προδιαγραφές
1 smd 1010 led display
2 Υψηλός ρυθμός ανανέωσης
3 Σύστημα εξοικονόμησης ενέργειας
4 Υψηλή φωτεινότητα
| Αριθμός Μέρους. | P1.56 |
| Μέγεθος Μονάδας | 200*150mm |
| Ανάλυση Μονάδας | 128*96 |
| Ενθυλάκωση LED | 1R1G1B |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 410914dots/sqm |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 400*300mm |
| Βήμα εικονοστοιχείων | 1.56mm |
| Μέγεθος LED | SMD 1010 |
| Λειτουργία οδήγησης | Στατικό Πλήρες Χρώμα |
| Φωτεινότητα | 10000cd |
| Αντίθεση | ≥6000:1 |
| Χρώμα οθόνης | 1.07 δισεκατομμύρια |
| Γωνία θέασης | 120° μοίρες Οριζόντια & 60° μοίρες Κάθετα110 |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | 0-100% 8 επίπεδα |
| Ισχύς λειτουργίας | 220V 60HZ |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 750 w |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 280 w |
| Συχνότητα ενημέρωσης καρέ | 100hz |
| Συχνότητα ανανέωσης οθόνης | 480hz |
| Διόρθωση γάμμα | (-0.5—5.0) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 10° —+55° Κελσίου |
| Υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % RH |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| MTBF | 5000 ώρες |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Ποσοστό εικονοστοιχείων εκτός ελέγχου | 0.01% |
| Υποστήριξη σήματος εισόδου | Σύνθετο, S-Video, Component, VGA, DVI, HDMI, SDI, HD_SDI |
| Απόσταση ελέγχου | UTP CAT5E:100m; Multi-mode Fiber:500m;Single-mode Fiber:10km |
| Υποστήριξη λειτουργίας VGA | 800 x 600, 1024 x 768, 1280 x 1024, 1600 x 1200, |
| Διόρθωση φωτεινότητας | Σημείο προς σημείο, μονάδα προς μονάδα, ντουλάπι προς ντουλάπι |
| Λειτουργία ελέγχου | Συγχρονισμένη οθόνη με υπολογιστή ελέγχου μέσω DVI |
* Εφαρμογές
--- Υπαίθρια και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Αθλητικοί χώροι, γήπεδα, παιδικές χαρές, εκκλησία σχολείου
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και τερματικοί σταθμοί επιβατών σιδηροδρόμων.
--- Προσόψεις εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αρχιτεκτονικά και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών σε πόλεις.
--- Show-business, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
Οθόνη LED ενοικίασης SMD υψηλής ανάλυσης εξαιρετικής ποιότητας Full Color 40000 Pixel Density Διαδικασία παραγωγής:
1) Έλεγχος εισερχομένων→2)SMD→3)Plug-in
→4) Wave Soldering→5)After Welding→6)Testing
→7) Semi Finished Aging→8)Module Assembly
→9) Gluing→10)Finished Aging→11)Detection Finishing Warehousing
![]()
![]()
![]()
Οθόνη LED ενοικίασης SMD υψηλής ανάλυσης εξαιρετικής ποιότητας Full Color 40000 Pixel Density Συσκευασία και Αποστολή
Ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης πακέτο είναι διαθέσιμα.
![]()
![]()
Αποστολή από θάλασσα, αέρα ή DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.
![]()
Οθόνη LED ενοικίασης SMD υψηλής ανάλυσης εξαιρετικής ποιότητας Full Color 40000 Pixel Density Πιστοποιήσεις:
![]()
Γιατί να μας επιλέξετε:
Συνεχής Ποιότητα
Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών led, ο εξοπλισμός ενημερώνεται τακτικά. Τι’s
περισσότερο, μοναδική τυποποιημένη και μονάδα παραγωγής εξασφαλίζουν τη συνεχή ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική Τιμή
Με μεγάλη ικανότητα παραγωγής και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει κατασκευάσει
αποτελεσματική μοναδιαία παραγωγή. Εμείς πάντα εμμένουμε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και μείωσης του κόστους για
να ωφελήσουμε τους πελάτες.
Γρήγορη Παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα προσπαθήσουμε το καλύτερο μας για να την εκπληρώσουμε. Ειδικές διαδικασίες όπως έκτακτο
απόθεμα θα χρησιμοποιηθεί για τη διατήρηση της αδιάλειπτης προμήθειας των προϊόντων σας.
Τέλεια Εξυπηρέτηση
Προ-πωλήσεις: Οι απαιτήσεις αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα συστήσουμε κατάλληλα προϊόντα σε
εσάς.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθήσουμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα τελειοποιήσουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.