| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | DIPP10-F3 |
| MOQ: | negotiation |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος Προϊόντος | Εξωτερική οθόνη πληροφοριών LED |
| Τύπος οθόνης | Έγχρωμη οθόνη διαφήμισης LED |
| Pixel Pitch | 10mm |
| Ανάλυση | 9600 pixels (Πλάτος) x 1920 pixels (Ύψος) |
| Φωτεινότητα | 6000 cd/m² |
| Ρυθμός ανανέωσης | 1920Hz |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια 140°, Κάθετη 140° |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960mm x 960mm |
| Υλικό ντουλαπιού | Χυτό αλουμίνιο |
| Προστασία εισόδου | IP65 (Μπροστά και Πίσω) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Κατανάλωση ισχύος (Μέγιστη) | 800W ανά ντουλάπι |
| Σύστημα ελέγχου | Λογισμικό ελέγχου έγχρωμης οθόνης LED |