| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | DIPP10-F3 |
| MOQ: | negotiation |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
Η Υπαίθρια Οθόνη LED Πλήρους Χρώματος είναι μια υπερσύγχρονη λύση σχεδιασμένη για να προσφέρει ζωντανά, υψηλής ευκρίνειας γραφικά σε οποιοδήποτε υπαίθριο περιβάλλον. Σχεδιασμένη με τεχνολογία αιχμής, αυτή η οθόνη είναι ιδανική για εμπορική διαφήμιση, διάδοση δημόσιων πληροφοριών, εκπομπές εκδηλώσεων και εφαρμογές ψυχαγωγίας.
Αυτός ο τοίχος βίντεο LED διαθέτει εξαιρετική φωτεινότητα και καθαρότητα, εξασφαλίζοντας ευκρινείς και ζωντανές εικόνες ακόμη και κάτω από το άμεσο ηλιακό φως. Τα υψηλά επίπεδα φωτεινότητας σε συνδυασμό με ανώτερες αναλογίες αντίθεσης εγγυώνται εξαιρετική ορατότητα από μεγάλες αποστάσεις και διάφορες γωνίες θέασης, καθιστώντας την ιδανική για προσόψεις κτιρίων, στάδια, εμπορικά κέντρα και υπαίθριες πινακίδες.
| Όνομα Προϊόντος | Υπαίθρια Οθόνη LED Πλήρους Χρώματος |
|---|---|
| Τύπος | Ηλεκτρονική Διαφήμιση LED Πλήρους Χρώματος |
| Εφαρμογή | Υπαίθρια Οθόνη Πληροφοριών LED |
| Pixel Pitch | 10mm / 16mm / 20mm (προαιρετικό) |
| Φωτεινότητα | ≥ 6500 cd/m² |
| Γωνία Θέασης | Οριζόντια 120° / Κάθετη 60° |
| Ρυθμός Ανανέωσης | > 1920 Hz |
| Βάθος Χρώματος | 16 bit (65.536 χρώματα) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Επίπεδο Προστασίας | IP65 (Μπροστά), IP54 (Πίσω) |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 800W / 320W ανά τ.μ. (Μέγιστο/Μέσος Όρος) |
| Διάρκεια Ζωής | ≥ 100.000 ώρες |
Η Υπαίθρια Οθόνη LED Πλήρους Χρώματος SCXK (μοντέλο DIPP10-F3) είναι πιστοποιημένη με τα πρότυπα CE, ROHS, FCC, ISO και UL, εξασφαλίζοντας ασφάλεια, αξιοπιστία και ανώτερη απόδοση.
Η Υπαίθρια Οθόνη LED Πλήρους Χρώματος συνοδεύεται από ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη, συμπεριλαμβανομένης της καθοδήγησης εγκατάστασης, της βοήθειας διαμόρφωσης, των υπηρεσιών τακτικής συντήρησης, της υποστήριξης αντιμετώπισης προβλημάτων και των εκπαιδευτικών πόρων του προσωπικού.
Παρέχουμε υπηρεσίες εγγύησης που καλύπτουν ελαττώματα κατασκευής και δυσλειτουργίες υλικού, μαζί με τον προγραμματισμό προληπτικής συντήρησης για τη διασφάλιση της βέλτιστης απόδοσης καθ' όλη τη διάρκεια ζωής του προϊόντος.
Κάθε μονάδα οθόνης είναι ασφαλώς συσκευασμένη με προστατευτικό αφρό και τοποθετημένη σε στιβαρά ξύλινα κιβώτια σχεδιασμένα να αντέχουν σε σκληρό χειρισμό κατά τη μεταφορά. Προσφέρουμε θαλάσσιες μεταφορές, αεροπορικές μεταφορές και υπηρεσίες ταχυμεταφορών με παρακολούθηση και ασφάλιση.
Όλες οι οθόνες LED υποβάλλονται σε διεξοδική επιθεώρηση και δοκιμές πριν από την αποστολή και περιλαμβάνουν εγχειρίδια εγκατάστασης και απαραίτητα αξεσουάρ για εύκολη εγκατάσταση.