| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 1 τετραγωνικό μέτρο |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 4 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 768*768mm |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Ετικέτα | SCXK |
| Τετάρτη | DC5V |
| Μονάδα | Π4 Πλήρες χρώμα |
| Συχνότητα ανανέωσης | >= 2000HZ |
| Μέγεθος ενότητας | 256 × 128 mm |
| Οριζόντια γωνία θέασης | > 120 βαθμοί |
| Μοντέλο Pixel | 64 x 32 Pixels |
| Εργασιακό περιβάλλον | Θερμοκρασία: -20°C έως +60°C Υγρασία: 10%-90% |
| Σφιχτότητα πλέγματος | 62500 σημεία/τ.μ. |
| Εργασιακή τάση | Δυναμικό ρεύματος: |
| Σχήμα pixel | 1R1PG1GB SMD2121 |
| Ζωή | >=100000 ώρες |
| Καλύτερη απόσταση θέασης | 2m ~ 30 m |
| Γκρι Σκάλα | 12 bit/ 1 χρώμα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 1000W/τ.μ. |
| Εμφάνιση σε χρώμα | Χειροκίνητη ρύθμιση |
| Κατανάλωση ενέργειας | 600W/τ.μ. |
| Φωτεινότητα | 2000 cd/τ.μ. |
| Ποσοστό τυφλού σημείου | < 0.00001 |
| Τρόπος οδήγησης (προαιρετικός) | Συνεχή ρεύμα 1/16 σάρωση |
| Αδιάβροχη κατηγορία | IP43 |
| Σύστημα ελέγχου | DVI κάρτα + πλήρης χρωματική κάρτα ελέγχου |
| Λογισμικό | Υποστήριξη συστήματος σειράς παραθύρων |