| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 5 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,MoneyGram,D/P,T/T,L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 sqm per month |
| Πιξέλες | 6 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD2727 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Υπουργείο | Σίδηρο ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960mm*768mm/576mm*576mm |
| Εργασιακή τάση | DC5V |
| Χρόνος εγγύησης | 3 έτη |
| Σφιχτότητα σημείων | 27778 |
| Τρόπος οδήγησης | 1/8 σάρωση |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 27778/μ2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 |
| Μέγεθος μονάδας | 192x192 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥6m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 1000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης | 120° (οριζόντια και κατακόρυφη) |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1200 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: < 800W/m2, μέσο όρο: < 300W/m2 |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
Η οθόνη LED μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως στη διαφήμιση, τα πολυμέσα, το στάδιο, τη σκηνή, την εκδήλωση ενοικίασης, τις κατευθύνσεις διαμετακόμισης κλπ.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, διατηρούμε συνεχή ποιότητα μέσω τακτικών ενημερώσεων εξοπλισμού και τυποποιημένης παραγωγής μονάδων.
Η μεγάλη μας παραγωγική ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν να προσφέρουμε ανταγωνιστικές τιμές, διατηρώντας ταυτόχρονα τα πρότυπα ποιότητας.
Δίνουμε προτεραιότητα στην εκπλήρωση των δεσμεύσεων παράδοσης, χρησιμοποιώντας διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης όταν είναι απαραίτητο για να εξασφαλίσουμε αδιάλειπτη προμήθεια.
Παρέχουμε ολοκληρωμένη συμβουλευτική πριν από την πώληση και υποστήριξη μετά την πώληση, παρακολουθώντας τη χρήση του προϊόντος για να βελτιώνουμε συνεχώς τις προσφορές μας.
Διατίθεται σε ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.