Π5 Εξωτερικό αθλητικό πεδίο Μεγάλο LED διαφημιστικά πινακίδες βίντεο τοίχωμα
Το υψηλό ποσοστό ανανέωσης και η κλίμακα γκρι εξασφαλίζουν απρόσκοπτη ποιότητα εικόνας για τις οθόνες LED σταδιοδρομίας.
| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 5 PCS |
| τιμή: | 371$-571$ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Πιξέλες | 5 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | SMD2727/3535 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Υπουργείο | Χύτευση με ζύμωση/Σίδηρο |
| ΜΒΙ | 5024 |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Τετάρτη | DC5V |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*960mm |
Π5 Εξωτερικό αθλητικό πεδίο Μεγάλο LED διαφημιστικά πινακίδες βίντεο τοίχωμα
Το υψηλό ποσοστό ανανέωσης και η κλίμακα γκρι εξασφαλίζουν απρόσκοπτη ποιότητα εικόνας για τις οθόνες LED σταδιοδρομίας.
| Ανάλυση/mm | 5 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 40,000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320x160 |
| Απόσταση προβολής | 5-400 μέτρα |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Εργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 2 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | (1/8) |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας | Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, αδιάλειπτα συνεχείς ρυθμιζόμενα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 1001000 ώρες |
| Ζωή-όλο-λευκό (καμψία ημιμετώπιση) | 501000 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45°C |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | < 800W |
| Μέση ισχύς:/m2 | < 280W |
Μεταφορά από θάλασσα, αέρα ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
Ελπίζω να είμαστε συνεργάτες για μελλοντική ανάπτυξη!