| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 7 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 4mm |
| Χρώμα Chip Σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD2121 |
| Λειτουργία Οθόνης | Βίντεο/Εικόνα |
| Μέσος Όρος Χωρίς Βλάβες | >=1000 ώρες |
| Ρυθμός Ανανέωσης | >=180HZ |
| Ανάλυση Μονάδας | 80*40 pixels |
| Πυκνότητα | 62500 pixels/m2 |
| Λειτουργία Οδήγησης | 1/20 σάρωση |
Ενεργειακά αποδοτική λύση οθόνης LED πλήρους χρώματος για εσωτερικές εφαρμογές.
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος Pitch | 4mm |
| Μέγεθος Μονάδας | 320mm*160mm |
| Pixel Μονάδας (κουκκίδες) | 80*40 |
| Διαμόρφωση Pixel | 1 Κόκκινο, 1 Πράσινο, 1 Μπλε |
| Chip LED | Epistar |
| Κλίμακα Χρώματος | 65536 βαθμοί/16777216 χρώματα |
| Πυκνότητα Pixel | 62500 pixels/τετραγωνικό μέτρο |
| Γωνία Θέασης (Οριζόντια/Κάθετη) | 140/120 μοίρες |
| Φωτεινότητα | ≥1000 cd/τ.μ. |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 250-750W/τ.μ. |
| Διάρκεια Ζωής | ≥100.000 ώρες |
Ιδανικό για διαφήμιση, οθόνες πολυμέσων, στάδια, σκηνές, εκδηλώσεις ενοικίασης και οδηγίες μεταφορών.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο τακτικά ενημερωμένος εξοπλισμός μας και η τυποποιημένη παραγωγή μονάδων διασφαλίζουν συνεχή ποιότητα προϊόντος.
Δεχόμαστε πληρωμές T/T και Western Union.
Ο ποιοτικός έλεγχος περιλαμβάνει έλεγχο καθ' όλη τη διαδικασία κατασκευής και 100% επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Η παράδοση συνήθως διαρκεί 7-35 ημέρες ανάλογα με την τοποθεσία σας και την ποσότητα της παραγγελίας σας.