| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τόπος Προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εφαρμογές | Διαφημιστικές οθόνες, εμπορικά κέντρα, εκθεσιακοί χώροι, αεροδρόμια, δρόμοι, εκπαίδευση |
| Pixel Pitch | 4.81mm |
| Φωτεινότητα | 1000/4500 nits |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 1920Hz-3840Hz |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 200-280w/m² |
| Βάρος | 12kg ανά πάνελ |
| Πιστοποιήσεις | CE/ROHS/FCC/ISO/CB/UL |