| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | εξωτερικό p3 |
| MOQ: | 16 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 4900 το μήνα |
p3 LED video wall panel για συναυλίες p3.91 ενοικίαση led display stage εξωτερική διαφήμιση led οθόνη
| Τύπος μονάδας LED | PH3-16S Εξωτερικά |
| Πίτσα των pixel της μονάδας | 3 χιλιοστά |
| Ανάλυση ενότητας | 64*64 |
| Μέγεθος μονάδας | 192*192 χιλιοστά |
| Πιξελική πυκνότητα | 111111 σημεία/μ2 |
| Φώτα LED | SMD1921 |
| Φωτεινότητα | 5000 cd/m2 |
| Τρόπος οδήγησης | 1/16καταρκτικό ρεύμα σάρωσης |
| Τυπικό μέγεθος ντουλάπις | 576*576mm/768*768mm/960*960mm |
| Μέση κατανάλωση | 450W/m2 |
| Μέγιστη κατανάλωση | 810W/m2 |



Όλα τα προϊόντα μονάδας θα ελέγχονται περισσότερες από 3 φορές κατά την παραγωγή

Διαφορετικές ενότητες Καρτόνι έχουν διαφορετικό μέγεθος και ποσότητα, πριν από την τοποθέτηση της παραγγελίας, παρακαλούμε ρωτήστε μας
