| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | SMD P5 |
| MOQ: | 3 PC |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixel Pitch | 5mm |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Τσιπ LED | Nationstar |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Επίπεδο Προστασίας | IP65 |
| Πυκνότητα pixel | 40000 κουκκίδες/τ.μ. |
| Χρώμα τσιπ | Πλήρες χρώμα |
| Φωτεινότητα | >=5000cd/τ.μ. |
Ο ειδικός αδιάβροχος σχεδιασμός της οθόνης LED P8 προστατεύει από νερό και σκόνη. Όταν εγκαθίσταται σε εξωτερικούς χώρους, η προστασία είναι σοβαρό ζήτημα. Ειδική προστασία την προστατεύει από κινδύνους του περιβάλλοντος. Η υψηλή βαθμολογία IP66 διασφαλίζει εξαιρετικές ποιοτικές αποδόσεις σε κάθε συνθήκη.
Η ποιότητα είναι η λέξη που ζούμε. Η «Διαχείριση Ποιότητας, Συνεχής Βελτίωση, Άριστη Εξυπηρέτηση, Γρήγορη Ανταπόκριση» ακολουθούνται αυστηρά σε όλη τη διαδικασία. Τα προϊόντα μας έχουν περάσει πολλές πιστοποιήσεις, συμπεριλαμβανομένων των CE, FCC, RoSH και SGS και πολλών άλλων. Έτσι, μπορείτε πάντα να είστε σίγουροι για τα καλύτερα ποιοτικά προϊόντα.
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 5 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 40000/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 64x32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160MM |
| Απόσταση θέασης | ≥4m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας μονής κουκκίδας | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος μονής κουκκίδας | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >8000cd/m² |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Επεξεργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet:100m, πολυμεμβράνη:500m, μονομεμβράνη:5km |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | σταθερή οδήγηση στατική |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3000Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, αδιάκοπη συνεχής ρύθμιση 255 βημάτων. Χωρίς απώλεια γκρι |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | ≥72 ώρες |
| Μέσος Χρόνος μεταξύ Βλαβών | >5000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής-όλο λευκό (μείωση φωτεινότητας στο μισό) | 50000 ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30-65℃ |
| Μέγιστη ισχύς:/m² | <750W |
| Μέση ισχύς:/m² | <300W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές. (απαιτείται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT,Windows1999,WindowsXP |
| Πλάτος φωτεινού σημείου μεταξύ κέντρων | Απόκλιση<3% |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (συντεταγμένες χρωματικότητας) | ±0.003 |
| Αίτημα τροφοδοσίας | AC85-264V(50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Ανθεκτικό στην υγρασία, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία από υψηλή θερμοκρασία, αντιδιαβρωτικό, ανθεκτικό στην καύση, αντιστατικό, αντικραδασμικό |
| Υγρασία (λειτουργίας) | λειτουργίας:10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευσης) | αποθήκευσης:10-95% |
Προετοιμασία πριν την εγκατάσταση:
Βήματα εγκατάστασης:
Διατίθενται συσκευασίες σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης. Αποστολή δια θαλάσσης, αέρος ή DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.
Η ομάδα μας θα είναι για πάντα εδώ για να σας προσφέρει πλήρη υποστήριξη!