| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 3.000 το μήνα |
Υψηλή φωτεινότητα Υψηλή αναζωογόνηση 1920hz εξωτερική πλήρης χρωματική οθόνη LED σταθερό τοίχωμα για διαφήμιση
Χαρακτηριστικά
◆Δοκιμή ψεκασμού αλατιού, δοκιμή υψηλής τάσης, δοκιμή μεταβλητής θερμοκρασίας, δοκιμή αδιάβροδος, δοκιμή δονήσεων.
◆Δύο κανάλια διάχυσης θερμότητας, μακρά διάρκεια ζωής και χαμηλή εξασθένιση.
◆Παρεπιλεγμένο σχεδιασμό μάσκας, αδιάβροχο και αδιάβροχο, επίπεδο προστασίας IP66.
◆Χρησιμοποιώντας μάσκα ενότητας αντι-UV, χωρίς παραμόρφωση κάτω από το φως του ήλιου, πλαίσιο ενότητας αντι-οξειδίωσης για την πρόληψη της παραμόρφωσης.
◆Ενεργειακή εξοικονόμηση εξωτερικής σταθερής οθόνης LED
◆Είναι ικανό να λειτουργεί σε εξωτερικό περιβάλλον σε όλες τις καιρικές συνθήκες.καθώς και περιοχές υψηλών θερμοκρασιών όπως η Σαουδική Αραβία, Ομάν, Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα κλπ.
◆Στον τοίχο εγκατάσταση, εξαιρετικά υψηλή φωτεινότητα
Προδιαγραφές
| Πιξέλες | 6 χιλιοστά |
| Πιξέλες πυκνότητα |
27777 σημεία/τ.μ |
| Η ένταση του φωτός | R:620-630, G:520-535, B:465-475 |
| Διάστημα κύματος | R:400-500mcd, G:1800-2200mcd, B:350-450mcd |
| Συνθήκη δοκιμής | Δοκιμαστική ικανότητα: |
| Διαμόρφωση χρώματος | 1R1G1B |
| Συσκευή LED | SMD3535/ SMD2727 |
| Ανάλυση ενότητας | 32 σημεία x 32 σημεία |
| Τρόπος οδήγησης | 1/8 Σάρωση, σταθερό ρεύμα |
| Γωνία θέασης | H: 140°; V:120° |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 1920 Hz-3840 Hz |
| Ποσοστό καρέ | 120 πλάνα/δευτερόλεπτο |
| Γκρι Σκάλα | 16.7M χρώματα (Συγχρονισμένο) |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρ.Γ.Β. φωτεινότητα 256 επίπεδα ρυθμιζόμενη |
| Εισφορά ισχύος | Διάταξη 2 - Διάταξη 3 |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 900W/τ.μ. |
| Αβ. Καταναλώσεις ενέργειας | 300W/τ.μ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~+65°C |
| Ποσοστό τυφλού σημείου | < 1/10000 |
| Ζωή | >100.000 ώρες |
| Αδιάβροχο | Προσωπικό επίπεδο: IP65 |
| Υγρασία λειτουργίας | 10% έως 95% |
| Λειτουργικό σύστημα | Win 98, Win2000, XP, Win7,Win8, Win10. κλπ |
| Πιστοποιητικό | CE, RoHS,CB,IECEE |
Το έργο μας
![]()
Το Εργαστήριό μας
![]()
Πώς Να Ελέγχετε
![]()
Η Υπηρεσία μας
1) Η έρευνα σας που σχετίζεται με τα προϊόντα ή την τιμή μας θα απαντηθεί σε 24 ώρες
2) OEM & ODM, οποιεσδήποτε προσαρμοσμένες φωτισμούς σας μπορούμε να σας βοηθήσουμε να σχεδιάσει και να βάλει σε προϊόν
3)Διανομή προσφέρονται για το μοναδικό σας σχέδιο και μερικά από τα τρέχοντα μοντέλα μας
4)Προστασία της περιοχής πωλήσεων, των ιδεών σχεδιασμού και όλων των προσωπικών σας πληροφοριών
5) Ανωτάτη ποιότητα + εύλογη τιμή + Υπεύθυνη μετά την εξυπηρέτηση = επιτυχημένη και νίκη
Εμπορικοί όροι
1Πληρωμή: T/T, 30% προκαταβολή πριν την παραγωγή, 70% υπόλοιπο πριν την παράδοση
2.Το φορτίο της ναυτιλίας αναφέρεται στα αιτήματά σας.
3Λιμάνι αποστολής: Shenzhen, ηπειρωτική Κίνα
4.MOQ: 1 τ.μ.