| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P2 |
| MOQ: | 5 κομμάτια |
| τιμή: | 801$-1035$ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες πυκνότητα | 250000 |
| Φωτεινότητα | ≥ 1000 |
| Σύστημα ελέγχου | LSN/NoVa |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160 |
| Σχήμα LED | SMD1515 |
| Μέγεθος LED | 2 χιλιοστά |
| Διάταξη LED | RGB 3 σε 1 |
| Ανάλυση ενότητας | 160*80 |
| Τρόπος οδήγησης | 40S |
| Επίπεδο | ΔΕΠ < 0,3 mm |
| Αντίθεση | ≥ 3000:1 |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 2 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 250000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 160x80 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥2m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 1000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |