| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 1sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Οθόνη LED σταθερής τοποθέτησης εσωτερικού χώρου P4 με σύστημα συγχρονισμού, τοποθετημένη στον τοίχο, με μπροστινή συντήρηση
Χαρακτηριστικά οθόνης LED:
1. Η φωτεινότητα είναι πολύ υψηλή: η φωτεινότητα της εξωτερικής οθόνης LED είναι ≥6000cd/τ.μ., η οποία είναι η μοναδική μεγάλη οθόνη που μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εξωτερικούς χώρους όλη την ημέρα. η φωτεινότητα της εσωτερικής οθόνης LED είναι ≥ 1200cd/τ.μ.
2, μεγάλη διάρκεια ζωής: η διάρκεια ζωής των LED είναι έως και 100.000 ώρες (δέκα χρόνια) ή περισσότερο, αυτή η παράμετρος αναφέρεται γενικά στη διάρκεια ζωής σχεδιασμού.
3, η γωνία θέασης είναι μεγάλη: η εσωτερική γωνία θέασης μπορεί να είναι μεγαλύτερη από 160 μοίρες, και η εξωτερική γωνία θέασης μπορεί να είναι μεγαλύτερη από 120 μοίρες. Το μέγεθος της γωνίας θέασης εξαρτάται από το σχήμα της διόδου εκπομπής φωτός LED.
4, η περιοχή της οθόνης μπορεί να είναι από λιγότερο από ένα τετραγωνικό μέτρο έως και εκατοντάδες, χιλιάδες τετραγωνικά μέτρα.
5, εύκολη διασύνδεση με τον υπολογιστή, πλούσια υποστήριξη λογισμικού.
Παράμετρος μονάδας:
| Βήμα pixel | 4mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3-σε-1 SMD 2121 |
| Μέγεθος μονάδας | 256x128mm |
| Ανάλυση μονάδας | 64*64 κουκκίδες |
Παράμετρος καμπίνας:
| Μέγεθος καμπίνας | 768x768mm |
| Υλικό καμπίνας | απλή σιδερωμένη ατσάλινη καμπίνα |
| Βάρος καμπίνας | 12,5kg |
| Προστασία εισόδου | Μπροστά/Πίσω IP65/IP54 |
Παράμετρος ολόκληρης οθόνης
| Πυκνότητα pixel | 62500 κουκκίδες/τ.μ. |
| Φωτεινότητα | ≥1500 cd/τ.μ. |
| Γωνία θέασης | Ο≥140° Κ≥140° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 4μ |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 750W/τ.μ. |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 300W/τ.μ. |
| Τάση λειτουργίας | 110~220VAC±15% |
| Διεπαφή | HUB75 |
| Χρώματα | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bits |
| Συχνότητα καρέ | >1000 καρέ |
| Ρυθμός ανανέωσης | >1920Hz |
| MTBF | ≥100.000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥100.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +40°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου:
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | AV, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμιζόμενη από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση από λογισμικό |
| Τρόπος ελέγχου | Υπολογιστής, συγχρονισμός βίντεο, πραγματικός χρόνος, εκτός σύνδεσης, ασύρματο, internet κ.λπ. |
Φωτογραφία καμπίνας![]()
![]()
![]()
Εταιρικό προφίλ
Η Shenzhen SCXK Electronic Co.,Ltd ιδρύθηκε το 2009 και διαθέτει σύγχρονο εργοστάσιο, με περίπου 100 υπαλλήλους. Έχουμε ένα εξαιρετικό τμήμα Έρευνας & Ανάπτυξης και προσωπικό μετά την πώληση, και ξεχωριστή ικανότητα σχεδιασμού. Το προϊόν μας περιλαμβάνει κυρίως έγχρωμες οθόνες LED εσωτερικού χώρου, έγχρωμες οθόνες LED εξωτερικού χώρου, έγχρωμες οθόνες LED εσωτερικού χώρου, οθόνες LED αυτοκινήτου με ασύρματο USB, οθόνες αφίσας, διαφανείς οθόνες κ.λπ. Μπορούν να χρησιμοποιηθούν σε εμπορικά κέντρα, τράπεζες, σταθμούς λεωφορείων, σταθμούς τρένων, κέντρα πόλεων, αεροδρόμια, σχολεία, εργοστάσια, λεωφορεία, ταξί κ.λπ. Υιοθετούμε πολλές μεθόδους και πολύ καλή εξυπηρέτηση μετά την πώληση για να πουλήσουμε τα προϊόντα μας σε όλο τον κόσμο. Όποτε και όπου κι αν βρισκόμαστε, ακολουθούμε πάντα την αρχή: η επαγγελματική ποιότητα παράγει καλά προϊόντα, η καλή τιμή στην αγορά προϊόντων παρέχει τέλεια προϊόντα και υπηρεσίες στους πελάτες μας.![]()
Πιστοποιητικό![]()
Συσκευασία και αποστολή
Συσκευασία:1. Συσκευασία σε ξύλινη θήκη για σιδερωμένη ατσάλινη καμπίνα.
2. Συσκευασία σε θήκη πτήσης για καμπίνα αλουμινίου χυτοπρεσσαριστό.
Παράδοση:Αποστολή δια θαλάσσης, αεροπορικώς ή με DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.![]()
![]()
Η υπηρεσία μας
Εγγύηση
1. Εγγυόμαστε όλες τις οθόνες, τις μονάδες, τα ανταλλακτικά μας για ΔΥΟ χρόνια.
2. Παρέχουμε δωρεάν τεχνική εκπαίδευση, η οποία περιλαμβάνει την εκπαίδευση λειτουργίας και συντήρησης των οθονών LED στο εργοστάσιο.
3. Μετά την εγγύηση, μπορούμε επίσης να σας προσφέρουμε τα ανταλλακτικά για αντικατάσταση στην χαμηλότερη τιμή μας.
4. Μετά την πώληση, εάν έχετε οποιοδήποτε πρόβλημα σχετικά με το προϊόν μας, μπορείτε να μας ενημερώσετε μέσω E-mail, θα σας απαντήσουμε αμέσως
όταν το λάβουμε και θα σας προσφέρουμε μια καλή λύση για να λύσετε το πρόβλημα.
5. Θα μπορούσαμε επίσης να λύσουμε προβλήματα για εσάς μέχρι να αποκατασταθεί πλήρως μέσω απομακρυσμένου ελέγχου!
Εγκατάσταση
1. Μπορούμε να υποστηρίξουμε την εκπαίδευση και την τεχνική υποστήριξη για τον πελάτη στο εργοστάσιο, εάν ο πελάτης το ζητήσει.
2. Θα μπορούσαμε να στείλουμε τον μηχανικό μας για να σας καθοδηγήσει στην εγκατάσταση. Ωστόσο, το σχετικό κόστος θα πρέπει να καταβληθεί από την αξιότιμη εταιρεία σας.
3. Οι τεχνικοί μας θα προσφέρουν σχέδιο CAD για να δείξουν πώς να εγκαταστήσετε σωστά και γρήγορα την οθόνη LED, φυσικά, εάν χρειάζεστε.