| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P3 |
| MOQ: | 5 τετραγωνικό μέτρο/τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Εσωτερικό SMD P3 | |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 3 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 111111/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 64x64 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 192x192mm |
| Απόσταση θέασης | ≥3m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >2000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Επεξεργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet:100m, πολυμεμβράνη:500m, μονοφίλμ:5km |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/8 |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3000Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα 255 βήματα. Χωρίς απώλεια γκρι |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | ≥72ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >5000ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000ώρες |
| Διάρκεια ζωής-όλο λευκό (μείωση φωτεινότητας στο μισό) | 50000ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30-65℃ |
| Μέγιστη ισχύς:/㎡ | <900W |
| Μέση ισχύς:/㎡ | <300W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαιτείται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT,Windows1999,WindowsXP |
| Απόσταση μεταξύ κέντρων φωτεινών σημείων | Απόκλιση<3% |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (συντεταγμένες χρωματικότητας) | ±0.003 |
| Αίτημα τροφοδοσίας | AC85-264V(50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αντοχή στην υγρασία, αντοχή στη σκόνη, προστασία από υψηλή θερμοκρασία, αντιδιαβρωτική, ανθεκτική στην καύση, αντιστατική, αντικραδασμική |
| Υγρασία (λειτουργίας) | λειτουργίας: 10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευσης) | αποθήκευσης: 10-95% |
|
Κάρτα λήψης
|
Κάρτα αποστολής
|
Διατίθεται συσκευασία σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης.
Αποστολή δια θαλάσσης, αεροπορικώς ή με DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο εξοπλισμός ανανεώνεται τακτικά. Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και αρθρωτή παραγωγή διασφαλίζει τη συνεχή ποιότητα των προϊόντων μας.
Με μεγάλη παραγωγική ικανότητα και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει δημιουργήσει αποτελεσματική αρθρωτή παραγωγή. Πάντα επιμένουμε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και στη μείωση του κόστους προς όφελος των πελατών.
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να την εκπληρώσουμε. Θα χρησιμοποιηθούν ειδικές διαδικασίες, όπως έκτακτο απόθεμα, για να διατηρηθεί η αδιάκοπη προμήθεια των προϊόντων.
Προ-πωλήσεις: Οι απαιτήσεις αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.
Οι ηλεκτρικές αιχμές μπορούν να ασκήσουν μεγαλύτερη πίεση στα ηλεκτρικά εξαρτήματα, μειώνοντας τη διάρκεια ζωής. Είναι συνετό να εγκαταστήσετε μια προστασία (σταθεροποιητή τάσης) που μπορεί να ελέγχει τις αιχμές.
Η διάρκεια ζωής μιας οθόνης LED είναι βασικά πάνω από 100.000 ώρες, αλλά εξαρτάται από το πώς ο πελάτης φροντίζει την οθόνη LED του και πώς χρησιμοποιείται. Όταν η διάρκεια ζωής μιας οθόνης LED φτάσει τις 100.000 ώρες, σημαίνει ότι η φωτεινότητα των λαμπτήρων LED της οθόνης LED είναι περίπου 50% χαμηλότερη σε σύγκριση με την αρχική φωτεινότητα, ανάλογα με διάφορους παράγοντες που θα διευρύνουν τη διάρκεια ζωής μιας οθόνης LED ή θα φτάσουν τις 100.000 ώρες.
Κατασκευάζουμε εσωτερικές οθόνες LED για διαφήμιση μικρού μεγέθους για πολλά χρόνια και μπορούμε να ισχυριστούμε ότι παράγουμε υψηλή ποιότητα που κανένας ανταγωνιστής δεν έχει καταφέρει ακόμη να παράγει στην αναφερόμενη τιμή. Η τιμή που αναφέραμε αφήνει μόνο τα μικρότερα περιθώρια κέρδους. Στην πραγματικότητα είναι χαμηλότερες από αυτές των ανταγωνιστών μας για προϊόντα παρόμοιας ποιότητας.