| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.5 |
| MOQ: | 1 τμ |
| τιμή: | USD 1000-10000 |
| Όροι πληρωμής: | Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 3000 το μήνα |
Pixel Pitch 8mm LED βίντεο τοίχος διαφήμισης μεγάλης οθόνης εξωτερική πλήρη χρώμα LED οθόνη
Προδιαγραφές προϊόντος
Παράμετρος μονάδας:
| Πίτσα των pixel | 8 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 3535 |
| Μέγεθος μονάδας | 256*128mm |
| Μοντέλο βάρους | 310 γραμμάρια |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 κουκίδες |
Παράμετρος ντουλάπις:
| Μέγεθος ντουλαπιού | 1024*1024*130mm |
| Υλικό ντουλαπιού | σιδερένιο ντουλάπι |
| Βάρος του ντουλαπιού | 50 κιλά |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/πίσω θέση IP65/IP54 |
| Πιξελική πυκνότητα | 15625 σημεία/m2 |
| Φωτεινότητα | ≥6300 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H≥160° V≥160° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 5 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 1200W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 600 W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bit |
| Συχνότητα καρέ | ≥60φραμ/δ |
| Ποσοστό ανανέωσης | ≥ 300 Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥10000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥75000 ώρες |
| Προστατευτική λειτουργία |
Υπερθέρμανση/Υπερχρέωση/Αποσύνθεση/Διαρροή ισχύος /Προστασία από κεραυνό κλπ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +40°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10-80% μη συμπύκνωση |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
| Ενυδάτωση αποθήκευσης | 10-85% χωρίς συμπύκνωση |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου:
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου |
Ηλεκτρονικός υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένος, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, ασύρματος, διαδικτύου κλπ. |
Φωτογραφίες του υπουργικού συμβουλίου
![]()
![]()
![]()
Το Πιστοποιητικό μας
![]()
Ε. Είστε εμπορική εταιρεία ή κατασκευαστής;
Α: Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής οθόνων LED.
Ε2.Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α: T / T ή Western Union 30% ως προκαταβολή και 70% πριν από την παράδοση. Θα σας δείξουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των πακέτων πριν πληρώσετε το υπόλοιπο.
Ε. Παρέχετε δείγματα; Είναι δωρεάν ή επιπλέον;
Α: Μπορούμε να παρέχουμε το δείγμα εάν έχουμε έτοιμα εξαρτήματα σε αποθεματικό, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το κόστος δείγματος και το κόστος ταχυδρομείου.
Ε.Π. Τι γίνεται με το χρόνο παράδοσης;
Α: Γενικά, το δείγμα χρειάζεται 3-5 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα παραγγελίας περισσότερο από.
Ε. Πώς αποστέλλετε τα εμπορεύματα και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Απ: Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως διαρκεί 3-5 ημέρες για να φτάσει.
Ε. Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε 2-5 χρόνια εγγύηση στα προϊόντα μας.
Ε7: Πώς κάνετε την επιχείρησή μας μακροπρόθεσμη και καλή σχέση;
Α:1Διατηρούμε καλή ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές για να εξασφαλίσουμε ότι οι πελάτες μας θα επωφεληθούν.
2Σεβόμαστε κάθε πελάτη ως φίλο μας και ειλικρινά κάνουμε δουλειές και κάνουμε φίλους μαζί τους, ανεξάρτητα από το πού προέρχονται.